Targi branży fotowoltaicznej EU PVSEC już w przyszłym tygodniu

Targi branży fotowoltaicznej EU PVSEC już w przyszłym tygodniu
foto: EU PVSEC press

{więcej}Już na początku przyszłego tygodnia rozpoczynają się targi EU PVSEC – jedno z najważniejszych spotkań globalnej branży fotowoltaicznej. 

Tegoroczna, 27. edycja targów European Photovoltaic Solar Energy Conference and Exhibition odbędzie się w dniach 24-28 września we Frankfurcie nad Menem.

Tegoroczne targi EU PVSEC mają potwierdzić, że europejska branża fotowolaticzna nie zwalnia – mimo obniżek dopłat do produkcji zielonej energii w Niemczech i we Włoszech, czyli na czołowych rynkach fotowoltaicznych – nie tylko na Starym Kontynencie, ale na całym świecie. 

REKLAMA

Organizatorzy zapowiadają udział rekordowej ilości wystawców i uczestników. Swoją ofertę we Frankfurcie ma prezentować 670 wystawców, a targi i konferencje odbywające się w ramach 27. edycji EU PVSEC ma odwiedzić około 30 tys. gości – w tym czołowych europejskich polityków i przedstawicieli Brukseli. 

REKLAMA

W tym roku kluczowymi tematami konferencji i warsztatów odbywających się w ramach frankfurckiego EU PVSEC mają być m.in. ceny paneli PV i czynniki wpływające na ich wysokość, automatyzacja procesów produkcyjnych, integrowanie fotowoltaiki z architekturą oraz innowacje w braży PV. 

Wśród wystawców EU PVSEC znajdą się także firmy z Polski – m.in. firma Remor Solar – producent mocowań do paneli fotowoltaicznych i konstrukcji do wolnostojących farm solarnych. 

Więcej informacji o 27. edycji PV EU PVSEC znajdą Państwo na stronie: http://www.photovoltaic-conference.com/

gramwzielone.pl