PW Motors – twój partner w budowie farm fotowoltaicznych

PW Motors - twój partner w budowie farm fotowoltaicznych
T-Solar press

PW Motors to słowacka firma obecna na rynku od {więcej}1995 roku i skupiająca się na elektrycznych systemach kontroli. Od 2009 PW Motors działa także w branży fotowoltaicznej, z sukcesem budując farmy fotowoltaiczne.
 
Obecnie główne obszary działalności PW Motors to:
– energia odnawialna
– automatyzacja produkcji i robotyka
– urządzenia elektryczne
 
W zakresie fotowoltaiki PW Motors oferuje swoim klientom:
– doradztwo
– usługi inżynieryjne
– dostawę komponentów
– wykonanie instalacji
– sprzedaż i obsługę posprzedażową
 
Dotychczasowe portfolio projektów zrealizowanych przez PW Motors w branży fotowoltaicznej obejmuje prawie 200 MW instalacji PV. We wszystkich realizowanych projektach PW Motors współpracuje z klientami od samego początku, od etapu dewelopmentu projektu i projektowania sytemu PV, przy czym klienci korzystają z naszego know how i praktycznego doświadczenia, które zdobyliśmy w biznesie fotowoltaicznym i dzięki któremu możemy optymalizować stosowane rozwiązania, zwiększać wydajność instalacji, obniżać koszty inwestycji i gwarantować niezawodność.
 
Dlaczego warto wybrać PW Motors jako partnera w realizacji projektów fotowoltaicznych?
 
PW Motors posiada unikalne rozwiązania, które umożliwiają:
– efektywność kosztową w zakupie komponentów instalacji fotowoltaicznej oraz w procesie instalacji, nasze unikalne rozwiązanie chłodzące nie wymaga dodatkowych urządzeń klimatyzacyjnych w podstacji
– efektywność kosztową w zakupie i instalacji transformatora, do instalacji systemu o mocy do 3200 kW potrzebujemy tylko transformator posiadający jedno uzwojenie
– zwiększenie efektywności pracy instalacji PV dzięki zastosowaniu tzw. sytemu Master/Follower
– zwiększenie żywotności transformatora o 40% dzięki systemowi Mater/Follower.
 
Nasi klienci cenią sobie współpracę z PW Motors, ponieważ dostarczamy doskonałe rozwiązania przy niskich kosztach inwestycji, dużą niezawodność i wydajność, elastyczność i możliwość dostosowania naszych rozwiązań do konkretnych potrzeb inwestora.

 
PW MOTOS – MOC ROZWIĄZAŃ!

 
Kontakt:
PW Motors
www.pwmotors.com
pwmotors@pwmotors.com

REKLAMA

REKLAMA