Wiceprezydent SMA weźmie udział w szkoleniu dla branży PV w Bielsku-Białej

Wiceprezydent SMA weźmie udział w szkoleniu dla branży PV w Bielsku-Białej
foto: SMA press

{więcej}Szkolenie organizowane przez KATER Sp. z o.o. które odbędzie się 25-01-2013r. w Bielsku-Białej, będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym swoją prelekcję wygłosi Pan Thomas Götz, vice prezes  ds. rozwiązań elektrowni SMA Solar Technology AG.

Pan Thomas Götz przedstawi część biznesową funkcjonowania elektrowni fotowoltaicznych na podstawie doświadczeń SMA z całego świata. To znaczące wydarzenie pokazuje jakie znaczenie dla SMA ma rynek Polski.

SMA zapewnia, że szkolenie organizowane przez KATER Sp. z o.o. będzie skoncentrowane na praktycznych aspektach realizacji elektrowni fotowoltaicznych. Szkolenie jest kolejnym krokiem po zeszłorocznych seminariach, który pozwoli potencjalnym inwestorom i wykonawcom wejść głębiej w problematykę dużych farm fotowoltaicznych.

REKLAMA
REKLAMA

Ponadto na szkoleniu obecny będzie David Rehacek, CEO SMA Central & Eastern Europe, oraz sztab techniczny SMA, co pokazuje, że firmie KATER Sp. z o.o. udało się zorganizować wydarzenie wykraczające poza ramy zwykłego szkolenia.  

Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona! Zainteresowanych zapraszamy! e-mail: biuro@kater.com.pl 
KATER