Zapraszamy na V Forum Energii Odnawialnej "Praktyczne uwarunkowania rozwoju fotowoltaiki na Dolnym Śląsku"

Zapraszamy na V Forum Energii Odnawialnej "Praktyczne uwarunkowania rozwoju fotowoltaiki na Dolnym Śląsku"
Katie@! - flickr cc-by-2.0
{więcej}Z największą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na V Forum Energii Odnawialnej zatytułowane „Praktyczne uwarunkowania rozwoju fotowoltaiki na Dolnym Śląsku” organizowane przez Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej.

Celem forum jest przekazanie Państwu wiedzy na temat stanu prawnego, możliwości finansowania, technicznych rozwiązań pozyskiwania energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych oraz ich eksploatacji i kontroli pracy. Tematyka forum jest skierowana do inwestorów, projektantów, wykonawców i wszystkich potencjalnych użytkowników instalacji solarnych z panelami fotowoltaicznymi (PV). Forum będzie dla Państwa płaszczyzną spotkania i wymiany doświadczeń różnych środowisk zainteresowanych rozwojem fotowoltaiki.

Termin: 14 marca 2013r.
Miejsce: Stadion Miejski we Wrocławiu, Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław
Prelegenci: eksperci z dziedziny OZE współpracujący w ramach DKEO oraz zaproszeni goście

Koszt uczestnictwa:
· Przedstawiciele firm i samorządów, indywidualni uczestnicy – 160 zł/os.
· Członkowie DKEO, studenci, instytucje non profit – 80 zł/os.
Cena obejmuje udział w forum, parking na stadionie, catering, materiały. 

Dlaczego warto: Nowa ustawa o odnawialnych źródłach energii, która według Ministerstwa Gospodarki ma wejść w życie jeszcze w tym roku, ma szanse stworzyć nowe perspektywy rozwoju dla fotowoltaiki, której udział w rynku energetycznym w Polsce jest na bardzo niskim poziomie w stosunku do innych krajów. Wiele osób z różnych środowisk zastanawia się, kiedy oraz w jaki sposób nastąpi rozwój tej dziedziny. Jakie szanse oraz problemy pojawią się wraz z jej rozwojem? 

REKLAMA

Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej skupiający specjalistów w zakresie projektowania, wykonywania oraz finansowania instalacji OZE postanowił podjąć się zadania znalezienia odpowiedzi na pytania o perspektywy rozwoju fotowoltaiki na Dolnym Śląsku.

REKLAMA

Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej