Trzecia co do wielkości dachowa instalacja fotowoltaiczna w Austrii zbudowana przez firmę Chroscinski Solartechnik

Trzecia co do wielkości dachowa instalacja fotowoltaiczna w Austrii zbudowana przez firmę Chroscinski Solartechnik
Chroscinski Solartechnik press
{więcej}Z końcem maja br. ukończona została budowa trzeciej co do wielkości dachowej instalacji fotowoltaicznej w Austrii. Na dachu dwóch potężnych hal magazynowych, znajdujących się w miejscowości Abtenau, zamontowano 1900 modułów polikrystalicznych o mocy 250Wp każdy, co pozwoliło uzyskać moc na poziomie 475kW. Elementy instalacji połączono przy pomocy blisko 18 kilometrów kabla solarnego.
 
Jest to jedna z wielu instalacji dachowych wykonanych przez Chroscinski Solartechnik, a wszystkie one dowodzą dużego doświadczenia firmy, jej renomy oraz zaufania, którym obdarzają nas klienci. Istniejemy od 2004 roku i do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy samodzielnie już setki instalacji PV, od takich o mocy 3-10kW (umiejscowionych na dachach domów jednorodzinnych), poprzez instalacje średniej wielkości o mocy kilkudziesięciu kW (np. na dachach zabudowań gospodarczych), aż po duże instalacje o mocy kilkuset kW na obiektach takich jak hale przemysłowe. Zsumowana moc wykonanych przez Chroscinski Solartechnik w kilku europejskich krajach instalacji, wynosi obecnie grubo ponad 40MW. Zdecydowaną większość stanowią instalacje dachowe, w których się specjalizujemy.
 
Dzięki obecności na niemieckim rynku od początku jego istnienia i przez cały okres jego dynamicznego rozwoju, a także dzięki sukcesom na rynkach francuskim i austriackim, firma postrzegana jest jako profesjonalny i solidny partner. Efektem wieloletniej działalności są doskonałe więzi biznesowe, łączące nas z potężnymi partnerami – producentami sprzętu fotowoltaicznego, takimi jak Conergy, ReneSola, Hanwha SolarOne, Danfoss, Kaco, SMA Solar Technology, Varista, Solar-Kabel oraz Multi-Contact. Podstawą naszego działania jest kontakt bezpośrednio z producentem, bez udziału jakichkolwiek pośredników, dzięki czemu istnieje pewność jakości sprzętu, bezpieczeństwa transakcji, solidności jej realizacji oraz atrakcyjnych cen. 

Mając świadomość nadchodzącego dynamicznego rozwoju rynku fotowoltaiki w Polsce, postanowiliśmy go współtworzyć, wykorzystując nasze doświadczenie i potencjał. Jesteśmy jedną z bardzo nielicznych zagranicznych firm obecnych na polskim rynku fotowoltaicznym, które cechuje jednocześnie bardzo duże doświadczenie w fotowoltaice i możliwość współpracy całkowicie w języku polskim. Działamy jako dystrybutor komponentów instalacji fotowoltaicznych, zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem instalacji oraz jesteśmy ich wykonawcą. Dzięki tak szerokiemu zakresowi działań, możemy być partnerem dla każdego.
 

Chroscinski Solartechnik serdecznie zaprasza do kontaktu zainteresowanych współpracą klientów indywidualnych oraz firmy. Zarówno osoby chcące nabyć komponenty fotowoltaiczne, jak i budować kompletne instalacje. 
REKLAMA

Niezmiernie miło będzie nam gościć Państwa na naszym stoisku podczas targów Poleko 2013 w Poznaniu, w dniach 7-10 października.


Patryk Gronowski
Chroscinski Solartechnik
www.ach-solar.de
REKLAMA

Więcej zdjęć z instalacji do obejrzenia na stronie internetowej firmy.


foto: Chroscinski Solartechnik