Solar Park Zamość S.C. zbuduje największą w Polsce dachową instalację fotowoltaiczną

Solar Park Zamość S.C. zbuduje największą w Polsce dachową instalację fotowoltaiczną
SolarWorld press

{więcej}Firma Solar Park Zamość S.C. zaprojektowała i wybuduje największą w Polsce instalację PV na dachu budynku przemysłowego w miejscowości Grajewo na Podlasiu. System fotowoltaiczny o mocy 102 kW zostanie zainstalowany na dachu budynku należącego do przedsiębiorstwa prywatnego w miejscowości Grajewo w woj. podlaskim.

Firma inwestując w czysta energię słoneczną, dzięki uzyskanej mocy z instalacji PV, zmniejszy koszty funkcjonowania zakładu, zwiększy efektywność energetyczną oraz przyczynia się do redukcji emisji CO2. Wykonywana instalacja będzie się składać z 400 szt. modułów polikrystalicznych o mocy 255 Wp niemieckiego producenta paneli fotowoltaicznych SolarWorld.

Stawiając na najwyższą jakość zyskujemy zespół gwarancji: 10 lat gwarancji na wyrób oraz 25 lat jednolitej gwarancji mocy, SolarWorld gwarantuje maksymalna degresję mocy 0,7% p.a. w skali roku. Uruchomienie instalacji PV przez Solar Park Zamość nastąpi w maju tego roku. Planowana roczna produkcja energii z instalacji PV wyniesie 107 MWh.

REKLAMA
REKLAMA

Solar Park Zamość S.C. wykonuje kompleksową usługę począwszy od projektu po uruchomienie instalacji, oferując najwyższej jakości produkty SolarWorld. Tylko najlepsza instalacja fotowoltaiczna gwarantuje pewną lokatę pieniędzy, a inwestując w najbardziej wydajny produkt można liczyć na długotrwałe zyski.

 
 artykuł sponsorowany