Zapraszamy do Żyrardowa na VII Piknik Energetyczny

Zapraszamy do Żyrardowa na VII Piknik Energetyczny
VII Piknik Energetyczny w Żyrardowie

Powiat Żyrardowski reaktywuje imprezę wystawienniczo-edukacyjną, jaką jest Powiatowy Piknik Energetyczny. Dotąd było to przedsięwzięcie typowo wystawiennicze, organizowane razem z instytucjami funkcjonującymi w obszarze ekologii i poszanowania energii. 

Władze Powiatu Żyrardowskiego, wspólnie z partnerami, jakimi są Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji w Katowicach i Fundacja Ochrony Środowiska Naturalnego Miasta Żyrardowa, postanowiły zorganizować siódmy Piknik Energetyczny Powiatu Żyrardowskiego. Imprezie patronuje Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński. 

Tegoroczna edycja obejmie działania wystawienniczo-promocyjne na rzecz poszanowania środowiska, a seminarium pt. OZE – w trosce o środowisko będzie jednym z elementów Pikniku.

REKLAMA

Oferujemy wystawcom nieodpłatne udostępnienie powierzchni wystawienniczej, a osobom zainteresowanym nowoczesnymi technologiami w energetyce i ekologii wystawy i wykłady podczas seminarium.

REKLAMA

Piknik odbędzie się w dniach 6 i 7 sierpnia 2016 r. w Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie, przy ul. Dittricha 18.

Szczegółowy program znajdziecie Państwo na stronie internetowej Powiatu Żyrardowskiego www.powiat-zyrardowski.pl, a także w lokalnej prasie.

Kontakt: tel. 46 8553717 w. 37, e-mail: Promocja@powiat-zyrardowski.pl.

Portal Gramwzielone.pl jest patronem medialnym VII Pikniku Energetycznego Powiatu Żyrardowskiego.