REKLAMA
 
REKLAMA

Hanga Corp sp. Z o.o.

Adres
Juwenalisa 24
Miasto
Poznań
Kraj
Polska
Telefon
504586979
E-mail
biuro@hangacorp.com
Strona internetowa
https://hangacorp.com

Hanga Corp z o.o. z siedzibą w Poznaniu swoją działalność rozpoczęła z początkiem roku 2015 jako przedsięwzięcie zespołu doświadczonych i dysponujących szeroką wiedzą techniczną osób tworzących jej kadrę zarządczą i wykonawczą.

Zakres obejmujący ofertę spółki, adresowany do jej potencjalnych Klientów, obejmuje szeroko pojęte pozyskiwanie energii, jej przetwarzanie jak i maksymalne jej wykorzystanie, pochodzącej z obszaru odnawialnych źródeł wytwarzania tej energii. Naszym podstawowym celem jest możliwość optymalnego dostosowania szczegółowych rozwiązań w każdym z ewentualnych obszarów wykorzystanie tych źródeł do oczekiwań naszego Klienta.

Indywidualnie oferujemy profesjonalne i kompleksowe przygotowanie wariantowych analiz techniczno – finansowych pozwalających na dokonanie przez naszego Klienta właściwego wyboru rozwiązań jakie zostaną zastosowane w planowanej inwestycji, jej pełnego przygotowania zarówno w zakresie pozyskania wszelkich koniecznych dokumentów i decyzji administracyjnych jak i opracowanie projektów dla jej realizacji z ich zatwierdzeniem oraz finalne uruchomienie i przekazanie do eksploatacji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA