REKLAMA
 
REKLAMA

ECOFAN Grupa sp. z o.o.

Adres
Dolna 40
Miasto
42-274 Konopiska, Aleksandria Pierwsza
Kraj
Polska
Telefon
884 605 888
Strona internetowa
ecofan.pl 

ECOFAN jest prężnie rozwijającą się firmą handlową w branży wentylacyjnej oraz odnawialnych źródeł energii. Założycielem i jedynym właścicielem jest Grzegorz Nocuń posiadający doświadczenie od 1995 r. w HVACiR & OZE. ECOFAN jest przedsiębiorstwem stworzonym na fundamencie pasji i doświadczenia. Chcemy, by najnowsze technologie były ogólnodostępne dla każdego w najlepszych cenach. Nazwa ECOFAN to połączenie ekologii i wentylacji czyli łatwo wywnioskować, że w ofercie znajdują się produkty do obróbki powietrza oraz wyroby sprzyjające ograniczaniu emisji CO2 do atmosfery.

Strategia: Naszą strategią jest prosta maksyma handlowa „Więcej za mniej”, dzięki czemu oferujemy klientom produkty w „Najlepszych cenach”.

Cel: Naszym celem jest zadowolenie klientów poprzez dostarczanie produktów spełniających ich wysokie wymagania jakościowe oraz najlepsze ceny.

Misja i wizja: Naszą misją jest budowanie przedsiębiorstwa, które będzie spełniało oraz wyprzedało oczekiwania kontrahentów. Przyszłość każdej firmy jest w rękach klientów – dlatego działania ECOFAN będą opierać się wg prostych zasad: jakość, cena, ekologia, innowacja, przejrzystość, prostota.

Co nas wyróżnia:
Szeroka oferta produktów: Specjalizujemy się w produktach i usługach z zakresu wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji, kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, elektrowni wiatrowych, pomp ciepła, ekologicznych kotłów oraz podgrzewaczy z buforami ciepła. Promujemy wyroby producentów, których stosunek ceny do jakości jest najkorzystniejszy dla klienta.
Elastyczność: Na życzenie klienta jesteśmy w stanie wynegocjować najlepszą ofertę na każdy produkt, który nie figuruje oficjalnie w katalogu. Klient może wybierać z oferty produktów wg zasady: – najniższa cena – oferta produktów budżetowych zachowujących podstawowe parametry jakości – najlepsza cena – oferta produktów mających najlepszy stosunek ceny do jakości – najlepsza jakość – oferta produktów dla klientów bezwzględnie wymagających najlepszej jakości i parametrów produktów. W tej grupie zapewniamy opiekę oraz serwis dożywotnio.
Kontakt praktycznie 24 h: W sytuacji zagrożenia terminu realizacji inwestycji można śmiało kontaktować się z nami 24 h na dobę. Jesteśmy jak dobra kawa w połączeniu z niemiecką maszyną. Zawsze pełni energii i niezawodni.
Systemowa opieka: Zapewniamy całościową opiekę nad klientem w zakresie inwestycji. Nasz serwis obejmuje ofertę, projekt, źródła finansowania, sprzedaż oraz opiekę posprzedażową.
Własne marki: W naszej ofercie klienci znajdą produkty, których jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce – są to głównie wyroby z grupy B z najlepszą ceną, czyli stosunek jakości do ceny jest najlepszy dla klienta.

Biuro i magazyny
ul. Bór 148
42-200 Częstochowa
ecofan.pl
884 605 888

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA