REKLAMA
 
REKLAMA

Sun Home

Adres
Adama Mickiewicza 2C/1
Miasto
Pruszcz Gdański
Kraj
PL
Telefon
662 961 644
E-mail
td@oliclinic.pl
Strona internetowa
https://www.sunhome.com.pl/

Firma SUN HOME to niekwestionowany lider w branży fotowoltaicznej i pomp ciepła. Od przeszło dekady konsekwentnie wspiera swoich klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji w energię odnawialną. Specjalizując się w doborze, montażu i obsłudze posprzedażowej instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, firma ta odnosi sukcesy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Zaangażowanie w różnorodne projekty – począwszy od domowych instalacji po imponujące systemy dla dużych przedsiębiorstw i rozbudowane farmy fotowoltaiczne – podkreśla wszechstronność i elastyczność firmy. Zespół SUN HOME może pochwalić się wykonaniem ponad 5500 udanych projektów w całej Polsce oraz blisko 100 realizacji za granicą, co potwierdza ich globalną ekspansję i zaufanie klientów na międzynarodowym poziomie.

Co wyróżnia tę firmę na tle konkurencji, to nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także zaangażowanie na każdym etapie realizacji projektu. Nie kończy się to jedynie na etapie wyceny – SUN HOME przejmuje odpowiedzialność za kompleksowy proces instalacji, włącznie z etapem przyłączenia urządzeń do systemu energetycznego. Ich rzetelność, skrupulatność i dbałość o detale sprawiają, że są niezawodnym partnerem dla każdego, kto szuka kompleksowych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA