REKLAMA
 
REKLAMA

ComEko sp. z o.o.

Adres
ul. Kresowa
Miasto
Szczecin
Kraj
PL
Telefon
577 790 070
E-mail
comeko@comeko.pl
Strona internetowa
comeko.pl

Firma ComEko powstała z myślą zapewnienia klientom najwyższej jakości usług związanych z energią odnawialną. Naszą misją jest, aby każdy mógł zarabiać – oszczędzając.

Comeko to firma, która zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych, pompami ciepła, magazynami energii oraz ładowarkami do samochodów elektrycznych. Dzięki temu, klienci mogą zainwestować w odnawialne źródła energii i cieszyć się niezależnym źródłem energii, co przekłada się na oszczędności na rachunkach za prąd oraz na niższe koszty ogrzewania.

Firma oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, które chcą zainwestować w przyszłość i zrezygnować z tradycyjnych źródeł energii. Zespół fachowców firmy Comeko zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych, które pozwalają na pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Dzięki temu, klienci mogą korzystać z niezależnego źródła energii, co przekłada się na oszczędności na rachunkach za prąd.

Zlecając montaż instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz ładowarek do samochodów elektrycznych w firmie Comeko, klienci inwestują w przyszłość oraz w ochronę środowiska. Dzięki tym rozwiązaniom mogą oszczędzać na rachunkach za prąd oraz ogrzewanie, a jednocześnie przyczyniać się do zmniejszenia emisji szkodliwych gazów.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA