REKLAMA
 
REKLAMA

Mateusz Forma OZE

Adres
Kościuszki 1
Miasto
Częstochowa
Kraj
PL
Telefon
793 544 849
E-mail
matisek162@gmail.com
Strona internetowa
www.google.pl

Cześć, nazywam się Mateusz Forma i specjalizuję się w obsłudze programów dotacyjnych, takich jak Czyste Powietrze Mój Prąd, Agroenergia, Ciepłe Mieszkanie i innych. Oferuję kompleksowe wsparcie w uzyskaniu dofinansowania oraz realizacji projektów remontowych i modernizacyjnych.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług
Pełna obsługa: Zajmujemy się wszystkim, od wypełnienia dokumentacji, przez uzyskanie dofinansowania, aż po realizację prac remontowych.
Współpraca z firmami w całej Polsce: Dzięki szerokiej sieci partnerów, gwarantuję najwyższą jakość usług w każdym zakątku kraju.
Indywidualne podejście: Każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając kompleksową opiekę od początku do końca.
Najlepsze oferty: Dzięki współpracy z wieloma firmami, mogę zaoferować produkty i usługi w najlepszych cenach na rynku.
Niższe koszty eksploatacyjne: Zmiana źródła ciepła na nowoczesne i efektywne technologie to niższe koszty eksploatacyjne.
Obniżenie rachunków za prąd: Montaż paneli fotowoltaicznych pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną praktycznie do zera.
Indywidualna analiza możliwości: Przed przystąpieniem do realizacji projektu przeprowadzamy dokładną analizę techniczną i ekonomiczną, aby sprawdzić, czy na Państwa terenie możliwe jest zamontowanie odnawialnych źródeł energii (OZE). Nie każda nieruchomość spełnia warunki techniczne lub ekonomiczne, dlatego oceniamy opłacalność inwestycji w Państwa przypadku.

Zakres usług
Oferujemy wsparcie przy realizacji różnych projektów, w tym:
Docieplenie domu
Wymiana drzwi i okien
Modernizacja systemu grzewczego
Montaż odnawialnych źródeł energii (panele fotowoltaiczne, pompy ciepła)
Inne prace modernizacyjne
Dofinansowania
Nasze usługi umożliwiają uzyskanie bezzwrotnych dotacji w wysokości od 40% do nawet 100% kosztów realizacji projektu. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi aż 135 tysięcy złotych i dotyczy zarówno domów jednorodzinnych, wielorodzinnych

Telefon: 793 544 849
Email: matisek162@gmail.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA