REKLAMA
 
REKLAMA

MD Instal sp. z o.o.

Adres
Zdrojowa 39
Miasto
Nowy Sącz
Kraj
PL
Telefon
512 351 560
E-mail
biuro@md-instal.pl
Strona internetowa
https://sklep.md-instal.pl/

Dostawa i montaż pomp ciepła i klimatyzacji

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w dostawie oraz profesjonalnym montażu pomp ciepła i systemów klimatyzacyjnych. Nasza oferta obejmuje zarówno kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, zapewniając najwyższą jakość usług i nowoczesne technologie dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Aktualne procedury F-gaz 2024 – wydanie lub przedłużenie certyfikatu

Dla naszych klientów przygotowaliśmy również aktualne procedury F-gaz na rok 2024, które zostały zaktualizowane w marcu 2024 roku. Oferujemy je zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej, co pozwala na ich łatwe dostosowanie i wykorzystanie w codziennej działalności. Procedury te są zgodne z najnowszymi unijnymi regulacjami i uwzględniają wszystkie aktualne wymagania dotyczące zarządzania fluorowanymi gazami cieplarnianymi (F-gazami).

Nasze procedury obejmują:

Monitorowanie i kontrola emisji fluorowanych gazów cieplarnianych.
Procedury instalacji, konserwacji, serwisowania i naprawy urządzeń zawierających F-gazy.
Minimalne wymagania dotyczące wyposażenia technicznego.
Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i zarządzania odpadami.
Nasze procedury są regularnie aktualizowane, łatwe do edycji i dostosowane do wymogów Urzędu Dozoru Technicznego (UDT). Są one dostępne do samodzielnego wydruku i gotowe do przekazania inspektorom UDT podczas kontroli​.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można pobrać najnowsze procedury F-gaz 2024 oraz uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w doborze najlepszych rozwiązań dla Państwa potrzeb.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA