Kierownik budowy farm wiatrowych

{więcej}
Kierownik Budowy
Gdańsk
Nr. Ref: 1009499
 
Naszym Klientem jest międzynarodowy inwestor budujący farmy wiatrowe dla siebie, lider w swojej branży. W związku z rozwojem firmy i projektami budowy farm wiatrowych w pomorskim, zachodniopomorskim oraz warmińsko-mazurskim poszukujemy doświadczonego kierownika budowy.
 
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzała budowami realizowanymi przez firmę. Kierownik budowy będzie koordynował i rozdzielał roboty, pełnił bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych robót oraz przestrzegał przepisów BHP na budowie. Osoba na tym stanowisku będzie także współpracować z kierownikami projektów przy tworzeniu harmonogramów i budżetów kontraktów.
 
Idealny kandydat posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu budową w oparciu o podwykonawców. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz wyraża chęć do podróżowania. Akceptujemy kandydatów zainteresowanych pracą w biurze w Gdańsku oraz wyjazdami na budowę. Niezbędnie wymagamy komunikatywnej znajomości angielskiego i doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.
 
Nasz Klient oferuje stabilną pracę z bogatym pakietem socjalnym i ścieżką rozwoju zawodowego
 
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij proszę swoje cv na adres: Maciaszek@hays.pl

 

REKLAMA
REKLAMA