Kierownik budowy farm wiatrowych: Kołobrzeg, Poznań

{więcej}
Kierownik Budowy farm wiatrowych

 
Kierownik Budowy 
Kołobrzeg, Poznań  
Nr. Ref: 1022919
 
Naszym Klientem jest firma konsultingowo-inzynieryjna, lider w swojej branży. W związku z rozwojem firmy i pozyskanymi projektami budowy farm wiatrowych poszukujemy doświadczonego kierownika budowy
 
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zarządzała budowami realizowanymi przez firmę. Kierownik budowy będzie koordynował i rozdzielał roboty, pełnił bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych robót oraz przestrzegał przepisów BHP na budowie. Osoba na tym stanowisku będzie także współpracować z kierownikami projektów przy tworzeniu harmonogramów i budżetów kontraktów.
 
Idealny kandydat posiada praktyczne doświadczenie w zarządzaniu budową lub koordynowaniu branży budowlanej farmy wiatrowej. Posiada uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz wyraża chęć do podróżowania. Akceptujemy kandydatów zainteresowanych pracą w terenie i nie wymagamy przeprowadzki do siedziby firmy. Niezbędnie wymagamy znajomości angielskiego i doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku.
 
Nasz Klient oferuje stabilną pracę z bogatym pakietem socjalnym i ścieżką rozwoju zawodowego
 
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij proszę swoje cv na adres:
Maciaszek@hays.pl

REKLAMA

REKLAMA