Dofinansowanie na fotowoltaikę od Taurona

Dofinansowanie na fotowoltaikę od Taurona
Tauron

Dofinansowanie na urządzenie do ogrzewania lub na panele fotowoltaiczne będzie można zdobyć w konkursie ogłoszonym przez firmę Tauron. Do podziału jest 100 tys. zł. 

Dofinansowanie m.in. na domową instalację fotowoltaiczną można zdobyć w konkursie „Dofinansowanie dla domu”. Zwycięzcy sami decydują, na jaki cel przeznaczą wygraną. Mogą wybrać jeden z systemów grzewczych z oferty Taurona lub system fotowoltaiczny.

Wygrają autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie: Orzeźwiający poranek czy ciepły wieczór – która pora jest Ci bliższa i dlaczego?

REKLAMA

Konkurs prowadzony jest w Internecie na stronie www.tauron.pl/dofinansowanie. Zgłoszenia przyjmowane są również w wybranych, największych punktach obsługi Taurona we Wrocławiu, Częstochowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie-Podgórzu i Tarnowie.

Konkurs skierowany jest do gospodarstw domowych korzystających z sieci energetycznej Taurona. Zwycięzca otrzyma 15 tys. zł dofinansowania. Przewidziano również 2 nagrody po 10 tys. zł, 5 dofinansowań w wysokości po 5 tys. zł, a ponadto 20 voucherów po 2 tys. zł.

REKLAMA

Klienci, którzy zdecydują się przeznaczyć dofinansowanie na wymianę ogrzewania, mają do dyspozycji szeroką gamę urządzeń – od kotłów na gaz, ekogroszek czy pellet, po pompy ciepła i piece akumulacyjne. Nagrodę można również wykorzystać na zakup instalacji fotowoltaicznej.

Oprócz wygranej laureaci konkursu mają otrzymać fachowe wsparcie przedstawicieli Taurona, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta.

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lipca. Rozstrzygniecie ma nastąpić pod koniec przyszłego miesiąca.

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.