Poznaj falowniki Solis poczas wirtualnej prezentacji na SNEC 2020

Poznaj falowniki Solis poczas wirtualnej prezentacji na SNEC 2020

W sytuacji kryzysu związanego z COVID-19 uderzającego w globalną gospodarkę wiele sektorów musi zmienić sposób prowadzenia swojego biznesu. Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ), globalny lider w produkcji fotowoltaicznych falowników stringowych, ogłosił, że przeprowadzi wirtualny pokaz podczas tragów SNEC zaplanowanych na 6-15 sierpnia 2020 r.

Na globalnym rynku, na którym popyt na odnawialne źródła energii ciągle rośnie, fotowoltaika może kształtować nowe, progresywne modele w zrównoważonej energetyce. W przyszłości rynek energetyczny doświadczy ogromnego przyspieszenia w zakresie dywersyfikacji, a energetyka słoneczna stanie się kluczowym źródłem wspierającym w efektywny sposób realizowane na nim model biznesowe.

Ginlong Technologies, firma utworzona w 2005 roku, jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników na świecie, oferującym efektywne kosztowo rozwiązania w zakresie magazynowania energii, a także domowych, komercyjnych czy przemysłowych instalacji.

REKLAMA

Łącząc globalny łańcuch dostaw z światowej klasy działem badań i rozwoju oraz zdolnościami produkcyjnymi, Ginlong optymalizuje swoje falowniki Solis na każdym z regionalnych rynków, wspierając klientów dzięki lokalnym zespołom ekspertów.

Ginlong Technolgoies zaprezentuje swoje najnowsze produkty w przedziale 700 W – 255 kW podczas wirtualnej prezentacji na targach SNEC 2020. Pokaz falowników obejmie urządzenia przeznaczone dla instalacji domowych, komercyjnych i przemysłowych.

– Ginlong zawsze dąży do kreatywnych rozwiązań, aby przezwyciężać przeszkody – zarówno jeśli chodzi o bariery technologiczne, jak i bieżącą sytuację na rynku. W ten sposób możemy pokazać nasze wirtualne stoisko i liczymy, że uda nam się wesprzeć instalatorów w nowej sytuacji, pomagając w rozwijaniu ich biznesu – komentuje Yiming Wang, prezes Ginlong Technologies.

W czasie pokazu będzie można odbyć wirtualną wycieczkę po naszym stanowisku. Będzie można uczestniczyć w konferencjach i wystąpieniach czołowych ekspertów w branży, którzy będą mówić o aktualnych trendach rynkowych.

Podstawowym celem wydarzenia jest prezentacja nowego portfolio produktów Ginlong Technologies, aby zapewnić najnowsze informacje na temat wyboru, projektowania i instalacji najnowszych technologii w systemach fotowoltaicznych.

Szeroki wybór falowników Solis jest siłą firmy od początku jej powstania. Podczas SNEC 2020 zostaną zaprezentowane falowniki przeznaczone do systemów domowych i komercyjnych:

Falowniki Solis-3P(3-20)K-4G & Solis-(25-50)K-5G zdobyły nagrodę TUV Rheinland dla komercyjnych falowników średniej mocy w konkursie „All Quality Matters”, w którym analizowano falowniki o mocy 20-50 kW. W konkursie sprawdzano kluczowe czynniki wpływające na pracę falownika i produkcję energii w czasie długotrwałych, rygorystycznych testów.

Falowniki serii Solis-1P(2.5-10)kW-4G są przeznaczone do stosowania w jednofazowych systemach różnego typu i zastosowano w nich szereg najnowszych rozwiązań poprawiających pracę i ograniczających ryzyko awarii. Falownik Solis-mini-(700-3600)-4G jest przeznaczony do zastosowania w domowych instalacjach i stał się ulubionym produktem wielu instalatorów. Jednofazowy falownik Solis-Mini-4G to rozwiązanie dedykowane dla małych, dachowych systemów PV.

REKLAMA

Solis wprowadza coraz bardziej niezawodne, wydajne i bezpieczne falowniki dla instalacji montowanych na obiektach komercyjnych i na gruncie, co daje szybszy okres zwrotu i niższy koszt produkcji energii (LCOE). Cztery cech tego segmentu falowników Solis to wydajność, inteligencja, bezpieczeństwo i ekonomika. W zasadzie to wspólne cechy branży fotowoltaicznej w erze równowagi cenowej z energią z sieci.

Solis-3P(5-10)K-HVES-5G został zaprojektowany, aby produkować, magazynować i oddawać więcej energii, umożliwiając właścicielom systemów fotowoltaicznych dostęp do energii w czasie, kiedy jej potrzebują i jak najbardziej efektywne korzystanie z taryf strefowych.

Falownik Solis-1P(5-10)K-HVES- 5G został wyposażony w systemy AC/DC wiring box oraz ATS. Hybrydowe możliwości, w tym eksport energii oraz współpraca z bateriami, mogą być programowane poprzez duży wyświetlacz LCD. Dodatkowe cechy tego falownika to zdalny, 24-godzinny monitoring dzięki systemowi zarządzania Solis Smart Home Solutions, pozwalającego na optymalizacje systemów solar-plus-storage.

Jesteśmy Państwu wdzięczni za wsparcie i partnerstwo w ciągu ostatnich 15 lat, kiedy zapewnialiśmy najbardziej zaawansowane technologicznie produkty i serwis. Wirtualna prezentacja naszej oferty podczas SNEC 2020 będzie fantastyczną okazją, aby przeprowadzić branżę fotowoltaiczną przez zmieniające się realia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, które zostaną zaprezentowane podczas SNEC 2020 w dniach 6-15 sierpnia, możecie dokonać rejestracji poprzez stronę: https://lnkd.in/g5KRpgD

O Ginlong Technologies

Ginlong Technologies (kod giełdowy: 300763.SZ), firma utworzona w 2005 roku, jest jednym z najbardziej doświadczonych i największych producentów falowników na świecie. Zatrudnia ponad 1000 pracowników i ponad 200 inżynierów na całym świecie. Oferując swoje produkty pod marką Solis, Ginlong dostarcza innowacyjne falowniki stringowe najwyższej klasy, które uzyskały certyfikaty podczas najbardziej rygorystycznych testów.

Korzystając z globalnego łańcucha dostaw i światowej klasy zespołu badawczo-rozwojowego oraz zdolności produkcyjnych, Ginlong dostosowuje swoją ofertę do każdego regionalnego rynku, obsługując i wspierając klientów dzięki lokalnym zespołom ekspertów.

Więcej informacji na temat falowników Solis przeznaczonych dla segmentu domowego, komercyjnego i przemysłowego można znaleźć na stronie www.solisinverter.com

artykuł sponsorowany