IBC SOLAR – niemiecka hurtownia PV i dostawca rozwiązań energetycznych przedstawia Highlights2020

IBC SOLAR – niemiecka hurtownia PV i dostawca rozwiązań energetycznych przedstawia Highlights2020
IBC Solar

Chcesz rozwijać swoją firmę i w pełni skupić się na tym, co leży u podstaw Twojej działalności. Szukasz indywidualnie dopasowanych rozwiązań, które pchną Twoją sprzedaż do przodu.

Z nami to nie problem! Odkryj HIGHLIGHTS 2020 od IBC SOLAR, niemieckiej hurtowni fotowoltaicznej i dostawcy rozwiązań energetycznych, który działa na rynku fotowoltaiki od 1982 r.

Tylko w IBC SOLAR :
15 lat gwarancji na moduły z konstrukcjami montażowymi!

REKLAMA

Gdy coś ulega uszkodzeniu, usunięcie usterki jest wystarczająco kłopotliwe, by nikt nie miał ochoty na dodatkowe kłótnie lub spory. Dlatego IBC SOLAR oferuje teraz nową, 15-letnią  gwarancję na połączenie konstrukcji montażowych IBC SOLAR z modułami IBC. Wszystko dzięki temu, że nasze produkty idealnie do siebie pasują. Ta unikalna kombinacja najwyższej jakości, wytrzymałości i wygody montażu zapewnia Tobie i Twoim klientom komfortowy poziom bezpieczeństwa.

REKLAMA

Odkryj jeszcze więcej nowości

Poznaj nowe, innowacyjne produkty dla sektora mieszkalnego i komercyjnego oraz zajrzyj do strefy kontroli jakości. Przygotowaliśmy liczne animacje dotyczące produktów, które zachęcą Cię do ich wypróbowania.

Dodatkowo, czeka na Ciebie szereg specjalnie przygotowanych webinarów i dyskusji z ekspertami oraz rozmowa na żywo o bieżących wydarzeniach i wizjach na przyszłość z założycielem i Prezesem naszej firmy, Udo Möhrstedtem.

Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami: solutions-international (at) ibc-solar.com

artykuł sponsorowany