Falowniki fotowoltaiczne SolarEdge w hurtowni SUNPROFI

Falowniki fotowoltaiczne SolarEdge w hurtowni SUNPROFI

Falowniki fotowoltaiczne jednego z największych na świecie producentów, firmy SolarEdge, są dostępne w hurtowni SUNPROFI.

SolarEdge od 2006 jest producentem inteligentnej technologii, która dzięki falownikom, optymalizatorom mocy i portalowi monitoringu umożliwia jeszcze większą kontrolę nad instalacją fotowoltaiczną, zapewniając większe bezpieczeństwo i lepsze uzyski energii.

SolarEdge w ostatnich latach wszedł do czołówki największych na świecie producentów falowników fotowoltaicznych dzięki przewadze technologicznej wynikającej z wdrażanych innowacji.

REKLAMA

SolarEdge to jedna z najprężniej rozwijających się firm na globalnym rynku fotowoltaicznym. Jej kondycję potwierdzają publikowane co kwartał coraz lepsze wyniki finansowe. SolarEdge notuje coraz wyższe przychody, a świetna sytuacja finansowa umożliwia mu realizowanie kolejnych przejęć firm związanych z fotowoltaiką, magazynowaniem energii czy elektromobilnością.

Wyłącznie w trudnym drugim kwartale, w warunkach pandemii, SolarEdge odnotował przychody na poziomie 331,9 mln dolarów – o 2 proc. wyższe od zanotowanych w analogicznym okresie 2019 r. Zysk netto firmy w drugim kwartale wzrósł o 11 proc. w porównaniu do analogicznego kwartału z 2019 r. Na koniec czerwca 2020 r. SolarEdge zwiększył zapasy gotówki do 592,7 mln dolarów w porównaniu z sumą 467,5 mln dolarów na koniec 2019 r.

<< Zapoznaj sie z ofertą falowników fotowoltaicznych SolarEdge w sklepie internetowym SUNPROFI >> 

REKLAMA

SUNPROFI 

SUNPROFI to hurtownia fotowoltaiczna zajmująca się sprzedażą najlepszej jakości produktów. W swojej ofercie posiadamy moduły Longi Solar i Leapton Solar oraz inwertery Huawei, Sofar Solar, SolarEdge, a także konstrukcje wraz z osprzętem elektrycznym. Dzięki współpracy z czołowymi producentami światowymi, utrzymujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Firmę SUNPROFI charakteryzuje przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Oferujemy kompleksowe doradztwo w wyborze odpowiednich elementów, a wszystko po to, by klient mógł cieszyć się z dokonanego wyboru. Zamówienia realizujemy na bieżąco, a klient może liczyć na stały kontakt z doradcami, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Celem naszej firmy jest długotrwała współpraca z klientami, oparta na wzajemnym szacunku. Wierzymy, że zapewniając najwyższą jakość produktów, uda nam się nawiązać długoletnią współpracę z zadowolonymi kontrahentami. 

Zapraszamy do naszego sklepu online. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z produktami, które posiadamy w swojej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

artykuł sponsorowany