Columbus Energy sponsorem ŁKS-u i Widzewa Łódź

Columbus Energy sponsorem ŁKS-u i Widzewa Łódź
Columbus Energy

Columbus Energy został oficjalnym sponsorem dwóch pierwszoligowych drużyn piłki nożnej ŁKS i Widzewa Łódź. Podczas najbliższego meczu oba rywalizujące ze sobą zespoły będą promowały jedną firmę. Jednocześnie Columbus zaoferuje kibicom obu drużyn, którzy zdecydują się na instalacje fotowoltaiczne, przekazanie części kwot z ich sprzedaży na wsparcie wybranego klubu. 

Wczoraj przedstawiciele zarządów ŁKS Łódź, Widzew Łódź oraz Columbus Energy podpisali umowy sponsorskie i zakomunikowali rozpoczęcie współpracy podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Łodzi.

Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy S.A.wylicza powody, dla których kierowana przez niego firma zainwestuje w sponsoring klubów piłkarskich z Łodzi.

REKLAMA

– Przede wszystkim z powodu atrakcyjnego Programu Afiliacyjnego, który dostarczymy klubom, jak też ich sympatykom i kibicom. Jako wiodący dostawca usług na rynku nowoczesnej energetyki w Polsce z pewnością zwiększymy świadomość na temat fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii wśród różnych grup odbiorców. Pewnej pikanterii dodaje też fakt, że choć oba kluby rywalizują ze sobą na murawie, to będą się znakomicie uzupełniać w „dawaniu dobrej energii”, czyli promowaniu neutralności energetycznej – komentuje Dawid Zieliński.

Jak podkreśla firma działająca na rynku fotowoltaicznym, dzięki podpisanemu porozumieniu, kibice ŁKS Łódź oraz Widzew Łódź będą mogli realnie wesprzeć swoje kluby. Wystarczy, że skorzystają z oferty Columbus Energy na instalacje fotowoltaiczne, a za każdą realizację usługi wskazany przez kibica klub otrzyma ustaloną wcześniej kwotę. Oferta jest przeznaczona dla konsumentów firm. Szczegóły Programu Afiliacyjnego będą dostępne na stronach klubów oraz firmy Columbus Energy.

REKLAMA

Pierwszy mecz Widzewa Łódź i ŁKS-u Łódź z logotypem Columbus Energy zostanie rozegrany już dzisiaj na stadionie Widzewa w ramach rozpoczynających się derbów.

Columbus Energy S.A. to obecnie największy dostawca usług na rynku instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Spółka oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu energii odnawialnej dla gospodarstw domowych i biznesu oraz realizuje długoterminowe inwestycje w farmy fotowoltaiczne.

Spółka notowana na giełdzie NewConnect zakończyła drugi kwartał przychodami wyższymi niż w pierwszym kwartale br. Po chwilowym spadku sprzedaży w kwietniu Columbus zanotował znaczący wzrost wyników finansowych w maju i czerwcu, co pozwoliło zakończyć pierwsze półrocze rekordowym przychodem ze sprzedaży na poziomie 254,9 mln zł, czyli o prawie 350 proc. wyższym niż w analogicznym okresie 2019 r. i wartością EBITDA 38,1 mln zł, co oznacza wzrost o 477 proc.  w stosunku do pierwszego półrocza 2019 r.

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.