Remor Solar Polska z kolejną umową na dostawę modułów PV dla Estończyków

Remor Solar Polska z kolejną umową na dostawę modułów PV dla Estończyków
Remor Solar Polska

Zarząd spółki poinformował o podpisaniu kolejnej umowy na dostawę i montaż konstrukcji oraz modułów na farmie fotowoltaicznej, którą zrealizuje estoński inwestor. Wcześniej w tym miesiącu firma informowała ponadto o kontrakcie na dostawę konstrukcji na farmę PV, w przypadku której inwestorem jest spółka z grupy Tauron. 

Remor Solar Polska dostarczy i zainstaluje konstrukcje oraz moduły na farmie fotowoltaicznej o mocy 6,3 MW. Inwestorem, dla którego zostanie zrealizowany kontrakt, jest niewymieniona z nazwy w komunikacie spółka mająca siedzibę w Estonii. Wartość umowy wynosi 2,3 mln zł i ma ona zostać zrealizowana w terminie do 14 grudnia br.

Dla spółki notowanej na giełdzie New Connect to kolejna umowa na dostawę i montaż modułów fotowoltaicznych, o której informuje w ostatnim czasie.

REKLAMA

Kilka dni wcześniej spółka podpisała umowę na dostawę konstrukcji na farmę fotowoltaiczną o mocy około 1 MW dla tego samego inwestora. Wartość tej umowy wynosi 260 tys. zł, a czas na realizacje mija 22 października br.

REKLAMA

Wcześniej w tym miesiącu Remor Solar podpisał umowę również z niewymienionym z nazwy podmiotem z Estonii na dostawę i montaż konstrukcji dla farmy fotowoltaicznej o mocy około 7,5 MW. Wartość umowy wynosi 2 mln zł, a termin realizacji mija 21 października br.

Ponadto we wrześniu Remor podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Robót Inżynieryjnych „PRInż Cieszyn”, której przedmiotem jest dostawa konstrukcji dla farmy fotowoltaicznej o mocy około 5 MW mającej powstać w Jaworznie. Inwestorem w tym przypadku jest Tauron Serwis. Wartość umowy określono na przynajmniej 1 mln zł, a termin realizacji mija 6 października br.

Na ten rok Remor Solar Polska prognozuje osiągnięcie przychodów na poziomie 12-15 mln zł i co najmniej 1,5 mln zysku netto. W ubiegłym roku spółka wypracowała przychody na poziomie 1,8 mln zł i miała 85 tys. zł zysku netto.

redakcja@gramwzielone.pl


© Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy Gramwzielone.pl Sp. z o.o.