P+S Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

P+S Development kupi projekty fotowoltaiczne na każdym etapie realizacji

Projekt-Solartechnik Development to część holdingu Projekt-Solartechnik – lidera rynku, charakteryzującego się wieloletnim doświadczeniem w branży.

Od 2010 roku, czyli od momenty wejścia grupy na polski rynek, zajmujemy się głównie rozwojem projektów. Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych jednostek specjalizujących się w przygotowaniu projektów farm fotowoltaicznych od fazy pozyskania gruntu, aż po uruchomienie gotowej instalacji. 

Rok 2019 był dla nas czasem wielu sukcesów. Złożyło się na nie między innymi 100 zwycięskich ofert w aukcji OZE. Na ten moment mamy niemal 20% udziałów w puli energii zakupionej w koszyku nowych instalacji o mocy do 1 MW. 

REKLAMA

W roku 2020 nie spuszczamy z tonu. Na zakup projektów dostępnych obecnie na rynku chcemy przeznaczyć budżet w wysokości 10 000 000 euro.

Aby w pełni wykorzystać wspomniane środki, Projekt-Solartechnik Development planuje pozyskać do współpracy biura projektowe oraz deweloperskie.

REKLAMA

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie zaawansowania i zaproponowaniu za nie najlepszych cen. Poszukujemy również gruntów z przeznaczeniem pod dzierżawę.

Projekt-Solartechnik Development to stabilna pozycja na rynku, dynamiczny rozwój, kompleksowe wykonawstwo i szybka realizacja projektów, za którymi stoją najlepiej wyspecjalizowani ludzi w branży.

Nawiązanie z nami współpracy wiąże się z przeprowadzeniem szybkiego audytu projektu oraz jednorazową płatnością za całość. Lokalizacja projektu możliwego do pozyskania nie jest dla nas istotna.

Zapraszamy do kontaktu.

Osoby i firmy zainteresowane współpracą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z dyrektorem handlowym Projekt-Solartechnik Development pod numerem +48 530 478 530 lub adresem: a.goj@projekt-solartechnik.pl 

artykuł sponsorowany