Falowniki Sofar Solar teraz w jeszcze lepszych cenach w SUNPROFI

Falowniki Sofar Solar teraz w jeszcze lepszych cenach w SUNPROFI

Falowniki fotowoltaiczne marki Sofar Solar, które zdobywają coraz większą popularność wśród instalatorów na polskim rynku fotowoltaicznym, są teraz dostępne w hurtowni SUNPROFI w jeszcze lepszych cenach, a przy zakupach większych ilości falowników tej marki oferujemy dodatkowe rabaty.

Falowniki marki Sofar Solar, które są dostępne w hurtowni SUNPROFI, to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną.

Dotychczasowe instalacje z udziałem falowników marki Sofar Solar pokazują, że pracują one bezawaryjnie w trudnych warunkach, zapewniając inwestorom szybszy zwrot z projektów fotowoltaicznych.

REKLAMA

Co wyróżnia falowniki Sofar Solar?

  • Redukcja efektu PID

Powstający zwłaszcza w lokalizacjach charakteryzujących się dużą wilgotnością powietrza efekt PID redukuje przychody z produkcji energii. PID nie tylko zmniejsza generację, ale także skraca żywotność instalacji fotowoltaicznych. W procesie projektowania falowników Sofar Solar wziął pod uwagę ten czynnik, ograniczając negatywny wpływ PID na pracę instalacji PV.

  • Wzrost rezonansu

Wymuszone specyfiką niektórych projektów równoległe łączenie falowników fotowoltaicznych może wywierać negatywny wpływ na sieć energetyczną, do której podłączone są instalacje fotowoltaiczne. W falownikach Sofar Solar zastosowano funkcję inteligentnej kontroli, która rozwiązuje potencjalne problemy wynikające z pracy wielu falowników podłączonych do tej samej sieci. To poprawia jakość wytwarzanej energii i umożliwia spełnienie wymagań sieciowych.

  • Ścisła kontrola jakości

Sofar Solar zawsze zwraca dużą uwagę na kontrolę jakości i przyjmuje system 6 wewnętrznych kontroli obejmujących m.in. sprawdzenie jakości stosowanych komponentów. Nasi dostawcy to firmy światowej klasy, które pracują nad poprawą jakości i zwiększeniem niezawodności oferowanych produktów.

  • Gwarancja efektywności

Wykorzystanie technologii pozwalających na optymalizację napięcia to kluczowa innowacja, która czyni falowniki Sofar Solar bardziej niezawodnymi i wydajnymi. Zastosowanie wielu komponentów z węgliku krzemu zapewnia lepsze rozproszenie ciepła i poprawę efektywności o 0,3 proc. Dodatkowo szeroki zakres napięcia miedzy 250V i 960V oraz zastosowanie technologii MPPT zapewnia wydajniejszą pracę falownika i maksymalizuje zwrot z instalacji fotowoltaicznej.

  • Ochrona

Średniej wielkości falowniki Sofar Solar zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach i kluczowe jest zapewnienie wysokiego poziomu ochrony. Falowniki cechuje m.in. klasa szczelności IP65 oraz system ochrony odgromowej.

REKLAMA

Stosowanie ścisłej kontroli jakości, wdrażanie technologicznych innowacji i zwiększanie ochrony dało Sofar Solar silną pozycję na rynku falowników średniej wielkości. W przyszłości firma będzie kontynuować rozwój i innowacje, zwiększając jakość oferowanych produktów i wartość dla klientów.

Zobacz, które falowniki marki Sofar Solar są obecnie dostępne w hurtowni SUNPROFI (link)

SUNPROFI 

SUNPROFI to hurtownia fotowoltaiczna zajmująca się sprzedażą najlepszej jakości produktów. W swojej ofercie posiadamy moduły Longi Solar i Leapton Solar oraz inwertery Huawei, Sofar Solar, SolarEdge, a także konstrukcje wraz z osprzętem elektrycznym. Dzięki współpracy z czołowymi producentami światowymi, utrzymujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Firmę SUNPROFI charakteryzuje przede wszystkim jakość i profesjonalizm. Oferujemy kompleksowe doradztwo w wyborze odpowiednich elementów, a wszystko po to, by klient mógł cieszyć się z dokonanego wyboru. Zamówienia realizujemy na bieżąco, a klient może liczyć na stały kontakt z doradcami, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Celem naszej firmy jest długotrwała współpraca z klientami, oparta na wzajemnym szacunku. Wierzymy, że zapewniając najwyższą jakość produktów, uda nam się nawiązać długoletnią współpracę z zadowolonymi kontrahentami. 

Zapraszamy do naszego sklepu online. Na stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z produktami, które posiadamy w swojej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

artykuł sponsorowany