Sun Investment Group poszukuje projektów PV gotowych do aukcji w 2020 roku

Sun Investment Group poszukuje projektów PV gotowych do aukcji w 2020 roku
Sun Investment Group

Sun Investment Group (SIG) jest jednym z liderów sektora fotowoltaiki w Polsce. W obecnej chwili poszukujemy projektów fotowoltaicznych, które będą gotowe do udziału w aukcji zaplanowanej na 3 grudnia 2020 roku.

SIG jest zainteresowany zakupem projektów, które do 3 grudnia 2020 roku uzyskają: (i) warunki przyłączenia do sieci; (ii) pozwolenie na budowę; oraz (iii) zaświadczenie o dopuszczeniu do aukcji.

Dotychczas SIG wybudował w Polsce projekty o łącznej mocy 109 MW, a kolejne kilkaset znajduje się na etapie rozwoju. SIG kontynuuje dynamiczny wzrost. W ostatnim czasie zawarliśmy największą w Europie Centralnej umowę na sprzedaż 170 gotowych projektów. W obecnej chwili jesteśmy zainteresowani zakupem projektów, które będą mogły wziąć udział w grudniowej aukcji – mówi Maciej Kalinowski, General Legal Counsel w Sun Investment Group, współodpowiedzialny za proces nabywania projektów.

REKLAMA

Eksperci SIG posiadają bogate doświadczenie w rozwijaniu projektów solarnych. Firma cieszy się zaufaniem funduszy, które chętnie inwestują w farmy fotowoltaiczne zlokalizowane na terenie kraju.

W przypadku zainteresowania sprzedażą projektów, prosimy o kontakt z Krzysztofem Ławrywjańcem drogą mailową: info@suninvestmentgroup.com lub pod numerem: 734 218 788.

REKLAMA

O firmie

Sun Investment Group (SIG) to założona w 2017 roku firma zajmująca się rozwojem i budową projektów fotowoltaicznych. SIG koncentruje się na aktywach energii słonecznej na rynkach inwestycyjnych niskiego ryzyka. Portfolio firmy składa się ze 132 MW zainstalowanej mocy. SIG znalazł się w rankingu Top 50 European Solar Portfolios 2020 (Solarplaza). Projekty o łącznej mocy ponad 1000 MW znajdują się obecnie w fazie rozwoju. SIG posiada bogate doświadczenie w sektorze energii słonecznej we Włoszech Hiszpanii, Polsce oraz w regionie bałtyckim. Grupa Kapitałowa Sun Investment Group jest postrzegana jako jeden z liderów rynku w regionie.

Więcej informacji: https://suninvestmentgroup.com/pl/

artykuł sponsorowany