Producent paneli fotowoltaicznych IFRI-SOL otwiera magazyny w Niemczech i Polsce

Producent paneli fotowoltaicznych IFRI-SOL otwiera magazyny w Niemczech i Polsce
IFRI-SOL

IFRI-SOL to niemiecko-tunezyjski producent paneli fotowoltaicznych, który posiada dwie linie produkcyjne w Tunezji, na których może wytwarzać w skali roku moduły o łącznej mocy 750 MW. Firma posiada oddziały w Maroko, na Bliskim Wschodzie, w Indiach, a ostatnio uruchomiła swój magazyn w Niemczech.

Od wejścia IFRI-SOL na rynek fotowoltaiczny, 70 proc. sprzedaży tego producenta generuje rynek europejski. Sprzedaż w Europie jest dodatkowo wspierana dzięki ekspansji IFRI-SOL na nowych europejskich rynkach PV. W tym celu obsługi europejskich rynków firma uruchomiła magazyn w Bawarii, z którego produkty mają trafiać także na rynki we wschodniej części Europy i dzięki któremu IFRI-SOL będzie mógł zapewnić klientom z tego regionu najlepszą obsługę i najbardziej dogodne warunki.

Tan magazyn zapewni obsługę dostaw w czasie do 24 godzin w przeciwieństwie do standardowego czasu oczekiwania do 15 dni, a ponadto umożliwi korzystniejsze rozliczenia podatku VAT.

REKLAMA

Początkowo w magazynie będą dostępne moduły monokrystaliczne PERC o mocy 400 Wp oraz dwustronne moduły o mocy 405 Wp, a z czasem pojawią się w nim również moduły bazujące na ogniwach połówkowych.

Uruchomienie magazynu w Bawarii umożliwi IFRI-SOL zwiększenie sprzedaży w Unii Europejskiej i jest to jedynie element strategii firmy jeśli chodzi o ten szybko rozwijający się rynek fotowoltaiczny, ułatwiając IFRI-SOL obsługę takich rynków jak Polska, w której firma będzie rozwijać swoją ofertę we współpracy z KRD Global Group – strategicznym partnerem, który będzie promować markę IFRI-SOL i dystrybuować jej produkty.

KDR Global Group to posiadająca wypracowane kompetencje polska firma z 10-letnim doświadczeniem na polskim rynku, której oferta była zawsze związana z poszanowaniem środowiska i ograniczaniem zużycia energii dzięki wykorzystaniu źródeł odnawialnych. Dlatego wybraliśmy KRD Global Group jako naszego wyłącznego reprezentanta na Polskę.

REKLAMA

Wiemy, że osiągniecie sukcesu jest możliwe tylko dzięki współpracy z partnerami. Dlatego dbamy o naszych partnerów w Europie, oferując im specjalną ofertę i warunki finansowe.

Kontakt:

Email: ichraf.hammami@ifrisol.solar

Telefon: (+216) 29 588 004

 

artykuł sponsorowany