Nowy importer paneli fotowoltaicznych ZNSHINE SOLAR

Nowy importer paneli fotowoltaicznych ZNSHINE SOLAR
Ponik Solar

Jako Ponik działamy na polskim rynku już 29 lat. Kiedyś jako pionier w dystrybucji i montażu sprzętu TV SAT mogliśmy dać naszym klientom dostęp do informacji prosto z nieba. Dzisiaj jako bezpośredni importer paneli fotowoltaicznych ZNSHINE z nieba dajemy naszym klientom energię. Przyświeca nam idea, aby zrobić to jak najbardziej inteligentnie. Co znaczy inteligentnie?

Szukając innowacyjnych rozwiązań, związaliśmy się z jednym z najbardziej innowacyjnych producentów paneli fotowoltaicznych ZNSHINE. Do niedawna zdolności produkcyjne fabryki tej firmy wynosiły 5 GW. Obecnie ZNSHINE poinformował o zwiększeniu mocy produkcyjnej do 10 GW. Niewątpliwie jest to zasługą kilku argumentów, które są doceniane przez handlowców i instalatorów. 

REKLAMA

Jakie argumenty pokochali handlowcy i instalatorzy promujący ZNSHINE?

DOUBLE GLASS – podwójna szyba podnosząca nie tylko sprawność paneli, umożliwia udzielenie 30-letniej gwarancji na uzysk energii elektrycznej, ale przede wszystkim panele ZNSHINE w takiej konfiguracji stają się praktycznie NIEPALNE.

GRAFEN – jako innowatorska, wiele razy nagradzana powłoka panelu fotowoltaicznego. Powłoka GRAFENOWA jest zintegrowana z przednią szybą, co nie tylko utwardza szybę, poprawia rozproszenie światła, ale poprzez utworzenie powłoki Hydrofilnej panele stają się praktycznie SAMOCZYSZCZĄCE. 

Praktycznie NIEPALNE i SAMOCZYSZCZĄCE panele ZNSHINE

Każda osoba mająca panele fotowoltaiczne na swoim dachu wie, jakim utrapieniem są zabrudzenia. Ta innowacyjna hydrofilowa powłoka powoduje szybsze samoczyszczenie się powłoki, co przekłada się na więcej zebranej energii.

BIFACIAL – Nasze panele mogą zbierać energię jak i z przedniej tarczy ale także są przystosowane modele do uzyskiwania energii z tylnej części panela. Takie rozwiązanie może dodatkowo zwiększyć uzysk energii elektrycznej o kilkanaście a nawet kilkadziesiąt procent w zależności min. od podłoża za panelem.

FULL BLACK – Wielu klientów zaczęło zwracać uwagę na estetyczną stronę instalacji fotowoltaicznej. Dlatego firma ZNSHINE opracowała wyjątkowe w pełni czarne panele fotowoltaiczne.

W zestawie SIŁA

REKLAMA

Do innowacyjnych paneli potrzebne jest odpowiednie SERCE

Wiele godzin porównań różnych falowników pozwoliło określić, jakie czynniki sprzyjają najefektywniejszemu wykorzystaniu paneli ZNSHINE. Liderem okazał się producent inwerterów KEHUA.

Produkty firmy KEHUA TECH zostały wyróżnione z uwagi na szybką i stabilną pracę oraz szybką reakcję  układów zabezpieczeń. Układy zabezpieczeń typu 2 zintegrowane z falownikiem wyróżniają produkty KEHUA wsród konkurencji.

Wysoka niezawodność i „pożyczanie” swoich rozwiązań innym wielkim producentom inwerterów jest powodem, dla którego wielu uważa inwertery KEHUA za najinteligentniejsze na rynku.

Wielu uważa inwertery KEHUA za najinteligentniejsze na rynku

 

 

Kontakt: Artur Potasznik

Tel: 502 058 999

kontakt@poniksolar.pl

https://poniksolar.pl

 

artykuł sponsorowany