EKOLHOUSE rusza ze szkoleniami nt. systemów p.poż w instalacjach PV powyżej 6,5 kWp

EKOLHOUSE rusza ze szkoleniami nt. systemów p.poż w instalacjach PV powyżej 6,5 kWp

Grupa Zakupowa EKOLHOUSE specjalizująca się w dystrybucji modułów fotowoltaicznych, inwerterów oraz innych podzespołów PV marek takich producentów jak Q CELLS, SOFAR SOLAR, PROJOY czy TIGO w odpowiedzi na zmiany, które weszły w życie po 19 września 2020 r., rozpoczyna szkolenia z zakresu p. poż. w instalacjach PV powyżej 6,5 kWp.

Grupa EKOLHOUSE lider wśród organizatorów szkoleń przygotowujących do egzaminów UDT rozpoczyna cykl kursów on-line z zakresu p.poż w instalacjach PV powyżej 6,5 kWp dla instalatorów wraz z możliwością odbycia praktyki w  pracowniach szkoleniowych.

Zapisz się na szkolenie z zakresu p.poż w instalacjach PV powyżej 6,5 kWp już dziś i odbierz bon do wykorzystania na panele PV w strefie instalatora EKOLHOUSE.

REKLAMA

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu tematyką związaną ze sposobem realizacji wymagań stawianych systemom fotowoltaicznym pod kątem bezpieczeństwa przeciw pożarowego w związku z obowiązującymi od 19 września 2020 r. zmianami w ustawie – Prawo budowlane zgodnie z ustawą z dnia 13 lutego 2020 r. o zmianie oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 471) firma EKOLHOUSE  uruchamia począwszy od 6 listopada 2020 r. cykliczne szkolenia pn: Systemy ppoż. w instalacjach PV powyżej 6,5kWp.

EKOLHOUSE od 2012 roku prowadzi szkolenia branżowe z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła czy kolektorów słonecznych. Od wejścia w życie ustawy OZE grupa prowadzi akredytowane przez UDT kursy przygotowujące do egzaminów dla certyfikowanych instalatorów OZE.

W przeciągu ostatniej dekady EKOLHOUSE przeszkoliła ponad tysiąc firm w kompleksowo wyposażonych akredytowanych przez UDT pracowniach – instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz termicznych systemów solarnych w Chorzowie oraz Płocku. 

REKLAMA

Czymś co wyróżnia EKOLHOUSE spośród innych jest ścisła współpraca z uczestnikami szkoleń również po zakończeniu kursów, która umożliwia przeszkolonym instalatorom ciągłe wsparcie techniczne ekspertów, dostęp do potencjalnych szkoleń specjalistycznych, a także bardzo atrakcyjne poziomy cenowe poszczególnych komponentów w ramach zakupów grupowych GRUPY EKOLHOUSE.

– Dbając o ciągłe podnoszenie kompetencji oraz jakości firm instalacyjnych zarówno tych, którzy już z nami współpracują jak i tych którzy dopiero przekonają się co do korzyści jakie niesie współpraca w ramach Grupy Ekolhouse postanowiliśmy gruntownie przeanalizować obowiązujące akty prawne, światowe normy oraz stosowane powszechnie rozwiązania p.poż w instalacjach PV oraz przekazać to w formie powszechnie dostępnej wiedzy w trakcie naszych kursów – mówi Paweł Górniok.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem oraz współpracą prosimy o kontakt: 


artykuł sponsorowany