KOSTAL partnerem OEM Energy na rynku polskim

KOSTAL partnerem OEM Energy na rynku polskim
KOSTAL

KOSTAL Solar Electric ogłasza zawarcie partnerstwa z działającą na polskim rynku fotowoltaicznym firmą OEM Energy. Dzięki temu produkty i usługi KOSTAL zostaną jeszcze lepiej dostosowane do specyfiki polskiego rynku PV.

KOSTAL Solar Electric jako część Grupy Kostal jest wiodącym dostawcą innowacyjnych falowników łańcuchowych oraz systemów magazynowania energii dla instalacji fotowoltaicznych.

KOSTAL został założony w 1912 przez Leopolda Kostal w miejscowości Lüdenschei w Niemczech. Firma stale się rozwija, zatrudniając obecnie około 20 tys. pracowników w 46 fabrykach zlokalizowanych w 21 krajach na 4 kontynentach.

REKLAMA

Grupa Kostal poprzez wszystkie swoje działy biznesowe stara się kształtować przyszłość, pozostając pewnym partnerem, na którym można polegać już od wielu lat. Do długoletnich partnerów firmy KOSTAL należą wiodące firmy z branży automotive oraz wiele największych firm przemysłowych.

REKLAMA

OEM Energy działa na terenie całej Polski od 2012 roku, oferując swoje produkty i usługi jako generalny dystrybutor urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii.

OEM Energy współpracuje wyłączenie z doświadczonymi, ambitnymi i sprawdzonymi instalatorami, oferując im najwyższej jakości certyfikowane produkty oraz szkolenia, które stały się wizytówką przyjętych przez firmę standardów. Poziom obsługi oraz wartości dodane związane ze współpracą z OEM Energy są gwarantem udanej i długotrwałej współpracy z klientami.

Sprawdź więcej informacji:

 

artykuł sponsorowany