P+S Development kupi projekty PV

P+S Development kupi projekty PV

Projekt-Solartechnik Development jest zainteresowany zakontraktowaniem projektów pod tegoroczną aukcję. Chętnie posłużmy naszym wsparciem merytorycznym podczas całego procesu. Dopuszczamy płatności etapowe oraz wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE. W obszarze naszych zainteresowań są zarówno duże, jak i małe projekty PV.

Zależy nam na pozyskaniu projektów fotowoltaicznych na każdym etapie ich rozwoju, bez względu na lokalizację. Współpracę zaczynamy od szybkiego audytu projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność.

Projekt-Solartechnik Development specjalizuje się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 roku kompleksowo przygotowaliśmy ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie ofert w aukcji OZE.

REKLAMA

Dynamiczny rozwój naszej firmy skłania nas do szukania partnerów, którzy zdecydują się na sprzedaż projektów z wygraną aukcją OZE w 2020 r.

W obszarze naszych zainteresowań są projekty o mocy do 1 MWp i powyżej 1 MWp. Chętnie zainwestujemy również w projekty gotowe do aukcji w 2021r.!

Zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów.

REKLAMA

Zapraszamy do kontaktu!

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu:

• Dyrektor ds. przetargów i ofertowania Żaneta Bilska, +48 780 140 502, projekty@projekt-solartechnik.pl

• Dyrektor handlowy Adam Goj +48 530 478 530.


artykuł sponsorowany