Great Solar: Kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych

Great Solar: Kompleksowa obsługa inwestycji fotowoltaicznych

Działająca od kilku lat na rynku fotowoltaicznym firma Great Solar sp. z o.o. tworzona przez specjalistów inżynierów elektryków i techników elektryków, wywodzących się z automatyki przemysłowej, oferuje inwestorom w Polsce i za granicą budowę instalacji fotowoltaicznych od 1 kWp, bez ograniczeń mocy w górę.

Great Solar Sp. z o.o. posiada niezbędne: wiedzę, doświadczenie, wykwalifikowaną kadrę, narzędzia i maszyny, sprawdzone źródła zakupu na cały sprzęt i materiał oraz szerokie kontakty w branży.

W chwili obecnej możemy zaoferować kompleksową obsługę dużych inwestycji fotowoltaicznych od momentu przygotowania wstępnych dokumentów potrzebnych do uzyskania warunków przyłączenia i pozwolenia na budowę, aż nawet po końcową certyfikację obiektu pod wymagania unijne pn. NC RfG.

REKLAMA

Jedną z wzorcowych farm wykonanych przez spółkę jest FF 1 MW w miejscowości Krzywowola, inwestycja zrealizowana na panelach polikrystalicznych AmeriSolar o mocy 280 Wp i falownikach Huawei o mocy 60 kW i regularnym napięciu nN (400V). Inwestor melduje dla tego obiektu po pełnych latach produkcji ok. 115-120% normy produkcji energii elektrycznej do sieci.

Działalność firmy Great Solar Sp. z o.o. to nie tylko dostarczanie odnawialnych źródeł energii gospodarstwom domowym i indywidualnym użytkownikom.

Praca zespołu doświadczonych inżynierów i gruntowna wiedza techniczna zaowocowała stworzeniem ogromnego przedsięwzięcia w postaci nowoczesnej farmy fotowoltaicznej pod Sokołowem Małopolskim – na 4 hektarowym terenie znajduje się prawie 6 tysięcy modułów. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu  drogi ekspresowej S19 na trasie Rzeszów-Lublin.

Ta nowoczesna realizacja to ponad  5970 sztuk wysokiej jakości, dwustronnych  paneli fotowoltaicznych marki ZNSHINE o mocy nominalnej 335 Wp, które mają na celu zwiększyć produkcję energii większą o około 115 -120% w stosunku do urządzeń starszej generacji. Na tej inwestycji zastosowano także innowacyjne falowniki Huawei o mocy 105kW z technologiami HV (800V nN) i Ai.

REKLAMA

Przedsiębiorstwo obecnie stale podejmuje współpracę z nowymi podmiotami komercyjnymi, które chcą skorzystać z najnowocześniejszych modułów fotowoltaicznych, tym samym podnosząc wydajność własnej działalności, generując większą produktywność przy widocznym długofalowym obniżeniu kosztów energii.

Przedsiębiorstwo jest otwarte na nowe zlecenia i wyzwania, godząc korzystne dla obu stron koszty wykonania z najwyższymi standardami jakości technicznej i proceduralnej. Każdy inwestor, który do tej pory zaufał spółce i powierzył wykonanie swoich inwestycji, teraz cieszy się wysokimi uzyskami, bezawaryjnością obiektu oraz szybkim i uczciwym rozliczeniem inwestycji.

Kontakt

Tel. 601-051-593

E-mail: biuro@greatsolar.eu

www.greatsolar.eu

 

artykuł sponsorowany