TOOLTEC – pomoc w doborze komponentów instalacji fotowoltaicznej

TOOLTEC – pomoc w doborze komponentów instalacji fotowoltaicznej

Dobór komponentów instalacji fotowoltaicznej bywa skomplikowany, a w połączeniu z kompletowaniem zamówienia i przygotowaniem oferty dla klienta docelowego, potrafi zajmować dużo czasu. To część twojej codziennej pracy? Teraz możesz zrobić to szybciej i za pomocą jednego bezpłatnego narzędzia TOOLTEC, dostępnego na platformie Kalkulator systemów PV (soltec.pl).

Konfigurowanie instalacji PV z TOOLTEC jest proste, narzędzie poprowadzi cię przez cały proces, a swój zestaw stworzysz w trzech krokach:  

1. Wybierz, co chcesz skonfigurować

REKLAMA

TOOLTEC daje ci możliwość skonfigurowania i wyceny pełnej instalacji fotowoltaicznej lub konstrukcji montażowej. Chcesz dobrać elementy pod konstrukcję montażową? Wybierz TOOLTEC FRAME. Interesuje cię konfiguracja całej instalacji? TOOLTEC PV jest dla ciebie.

2. Skonfiguruj wybrany zestaw

TOOLTEC FRAME, po wprowadzeniu odpowiednich danych, takich jak liczba i rodzaj modułów, typ konstrukcji dachu, rozstawu pomiędzy uchwytami, wygeneruje listę niezbędnych elementów montażowych oraz ich liczbę.

REKLAMA

W wariancie TOOLTEC PV wprowadź do systemu oczekiwaną moc instalacji, a TOOLTEC poprowadzi cię krok po kroku przez dobór odpowiednich komponentów fotowoltaicznych. Narzędzie zaproponuje ci rodzaj oraz liczbę modułów,  inwertera, podpowie zabezpieczenia elektryczne, niezbędne  akcesoria i elementy konstrukcji montażowej. Wszystko zgodnie z potrzebami instalacji twojego klienta.

3. Stwórz ofertę dla swojego klienta

Na koniec konfiguracji otrzymasz pełną listę wszystkich wybranych komponentów wraz z kosztami i za pomocą jednego kliknięcia dodasz wszystko do swojego zamówienia. Nie musisz już spędzać długich godzin, przygotowując wyceny projektów dla swoich klientów. TOOLTEC PV zrobi to za ciebie. Wystarczy, że na koniec konfiguracji skorzystasz z opcji „Stwórz ofertę” i doliczysz swoją marżę. W ten sposób oszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na przygotowywanie dodatkowych dokumentów.

Chcesz przekonać się jak działa TOOLTEC w praktyce? Zaloguj się na www.soltec.pl i skorzystaj z narzędzia.

Nie posiadasz konta na platformie Soltec? Zarejestruj się i w pełni korzystaj z możliwości biznesowych.

artykuł sponsorowany