Czołowy dostawca modułów fotowoltaicznych już dostępny w Polsce!

Czołowy dostawca modułów fotowoltaicznych już dostępny w Polsce!

Ponad 300 MW modułów fotowoltaicznych dostarczył na rynek holenderski producent DMEGC. Dzięki temu marka stała się najczęściej wybieranym rozwiązaniem w tym kraju. Łącznie producent modułów dostarczył blisko 2 GW modułów na rynki europejskie. Od niedawna dostępny jest w ofercie firmy Corab.

DMEGC to ceniona marka w Europie

Ekspansję na rynek europejski DMEGC rozpoczął w krajach Beneluksu. W ciągu ostatnich 10 lat z powodzeniem ugruntował pozycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych liderów energii słonecznej. O sukcesie na tym wymagającym rynku zadecydowała jakość produkowanych modułów.

REKLAMA

Dla przykładu moduły full black wybierane są przez klientów ze względu połączenie jakości z wyjątkową estetyką. To spowodowało, że w 2020 roku DMEGC przejął jedną trzecią rynku małych instalacji fotowoltaicznych w Holandii i stał się najczęściej wybieraną marką jeśli chodzi o instalacje domowe.

W mojej opinii naszym największym osiągnięciem są zadowoleni klienci, którzy współpracują z nami od kilku lat. W rozmowach mówią nam, że dokonali właściwego wyboru, wybierając DMEGC, oraz z niecierpliwością czekają, co zaoferujemy im w przyszłości. Dlatego uważam, że największym dla nas osiągnięciem jest właśnie to, że wraz z rozwojem firmy rozwijają się też nasi klienci – mówi Erik Das, europejski dyrektor sprzedaży DMEGC.

Kolejnym kierunkiem rozwoju firmy była Francja. Tam DMEGC dokonał niezwykłego rozwoju w ciągu ostatnich 3 lat. Został prekursorem wśród chińskich producentów modułów rozwijających produkty o niskim śladzie węglowym. Ponadto firmie dość wcześnie udało się pozyskać inżynierów pracujących nad zwiększeniem niezawodności modułów.

W efekcie tych zmian w 2020 roku moduły DMEGC dostarczono do 30% wszystkich projektów przetargowych we Francji (projekty cechujące się niższym śladem węglowym). DMEGC jest dobrze rozpoznawalny na rynku jako jeden z nielicznych producentów modułów, który może zaoferować zarówno konkurencyjną cenę, jak i certyfikowaną niezawodność.

– Budując ofertę dla naszych klientów, dość ostrożnie dobieramy partnerów. DMEGC jest cenionym za granicą producentem modułów i należy do dużej chińskiej korporacji Hengdian Group. Właśnie pod nazwą Hengdigan znajdziemy go w rankingu Tier1. To produkt wysokiej jakości za rozsądną cenę – mówi Łukasz Kotula, dyrektor ds. szkoleń i rozwoju Corab.

Czym wyróżniają się na rynku moduły DMEGC?

REKLAMA

Moduły DMEGC wyróżniają się trwałą jakością i estetyką wykonania. Zwłaszcza w przypadku serii full black. Wpływ na estetykę ma jednorodność koloru i niezwykła „prawdziwa” czerń. To sprawia, że wizualnie moduł się wyróżnia na tle konkurencji. Taki efekt jest możliwy, ponieważ producent czuwa nad procesem produkcji od początku do końca m.in. poprzez produkcję wysokiej jakości krzemu.

DMEGC stale rozwija swoją ofertę. Nie ogranicza się do następnej generacji dużych modułów, ale także zróżnicowanych serii modułów, takich jak BIPV czy Greenhouse.

Firma DMEGC została uznana za producenta o najwyższej niezawodności na liście Atman Z w rankingu producentów modułów PV Sinovoltaics. Markę wyróżniono nagrodą TOP BRAND Seal przyznana przez EUPD Research w 2020 roku. Wyróżnieniem, którym również warto się pochwalić, jest EcoVadis w 2020 r., gdzie DMEGC zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich producentów modułów słonecznych.

Marka DMEGC jest popularna i doceniana zarówno w Azji, jak i w Europie. W Polsce stawia swoje pierwsze kroki. Wysoka jakość w rozsądnej sprawia, że moduły DMEGC szybko zyskują popularność.

Więcej na temat oferty modułów DMEGC w Corab >>>

DMEGC Solar Energy zostało założone w 2009 roku jako nowy oddział istniejącego już od dziesiątek lat DMEGC. Każdego dnia ponad 19 000 pracowników zaangażowanych jest w wytwarzanie elementów magnetycznych, które są używane na całym świecie przez producentów sprzętu AGD, motoryzacyjnego i sprzętu komputerowego ICT. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że i Ty korzystasz z magnesów DMEGC, jeśli posiadasz produkt firm Philips, Bosch, Samsung, LG, Sony, HP, Siemens, Renault lub General Motors.

 

artykuł sponsorowany