Kupimy projekty o mocy do 1 MWp i powyżej 1 MWp!

Kupimy projekty o mocy do 1 MWp i powyżej 1 MWp!

Projekt-Solartechnik Development pozyska projekty fotowoltaiczne na każdym etapie ich rozwoju, bez względu na lokalizację. Współpracę zaczynamy od szybkiego audytu projektu, proponujemy najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność.

Jesteśmy zainteresowani zakontraktowaniem projektów pod tegoroczną aukcję. Chętnie posłużmy naszym wsparciem merytorycznym podczas całego procesu. Dopuszczamy płatności etapowe oraz wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE. W obszarze naszych zainteresowań są zarówno duże, jak i małe projekty PV.

Dynamiczny rozwój naszej firmy skłania nas do szukania partnerów, którzy zdecydują się na sprzedaż projektów z wygraną aukcją OZE w 2020 r. Interesują nas projekty o mocy do 1 MWp i powyżej 1 MWp. Chętnie zainwestujemy również w projekty gotowe do aukcji w 2021r.!

REKLAMA

Zapraszamy do współpracy firmy deweloperskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów.

O Projekt-Solartechnik Development

Projekt-Solartechnik Development od początku istnienia grupy w Polsce, czyli od 2010 roku specjalizuje się w kupnie oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie realizacji. W 2020 roku kompleksowo przygotowaliśmy ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie ofert w aukcji OZE.

REKLAMA

Zapraszamy do kontaktu!

Osoby zainteresowane sprzedażą projektów zapraszamy do kontaktu:

• Dyrektor ds. przetargów i ofertowania Żaneta Bilska, +48 780 140 502,
projekty@projekt-solartechnik.pl;

• Dyrektor handlowy Adam Goj +48 530 478 530.

 

artykuł sponsorowany