Nowa jakość stała się Faktem. Uzyskaj przewagę dzięki FoxESS

Nowa jakość stała się Faktem. Uzyskaj przewagę dzięki FoxESS

W czasach, w których rozwiązania fotowoltaiczne proponuje coraz większa gama producentów i podwykonawców, każdy szuka odpowiedzi na jedno kluczowe pytanie: gdzie znajdę najlepszą jakość w dobrej cenie?

W tym artykule wprowadzimy Cię w świat marki FoxESS i pokażemy Ci czy będąc przed powyższym dylematem, warto wziąć pod uwagę tego producenta.

Kim jest FoxESS?

REKLAMA

Jest to marka, która podbija rynek globalny. Do Polski zawitała w marcu 2021 roku. O ile na naszym rynku jest w stanie raczkującym, to marka FoxESS posiada już pozytywną opinią wielu użytkowników na całym świecie.

Jak dużym graczem jest FoxESS?

Fakt: Firma FoxESS kojarzona jest z Tsingshan Group, największym na świecie producentem stali nierdzewnej. Rocznie generuje ponad 37 miliardów dolarów obrotu i ponad 825 mln dochodu!

Jak Cię widzą tak Cię piszą

Zdecydowanie marka ta zna powyższe powiedzenie. Sprzęt prezentuje się bardzo nowocześnie. W zależności od przeznaczenia, pasuje idealnie do przestrzeni w jakiej ma się znajdować.

Jeśli moglibyśmy porównać wygląd i obsługę ze sprzętem elektronicznym. to produkty FoxESS przypominają firmę Apple. Wygodne, niezawodne rozwiązania, które sprostają każdemu wyzwaniu. A to wszystko zachowując swoją prostotę i intuicyjność w każdym aspekcie użytkowania.

Obsługa sprzętu

Uruchomienie i obsługa falowników jest intuicyjna i bezproblemowa. Właśnie dzięki temu firma FoxESS zyskuje uznanie na każdym rynku. Z jednej strony zapewnia nowoczesny design, a z drugiej praktyczne rozwiązania.

Wyświetlacz z zielonym tłem, znajdujący się w dolnej części urządzenia, wciąż jest rozwianiem pożądanym przez instalatorów i klientów końcowych.

W zestawie znajduje się:

  • moduł WiFi,
  • komplet złączy AC oraz DC.

Nie zabrakło też rzeczy potrzebnych do montażu:

  • kołki, wkręty, wieszak i oczko do przewodu uziemiającego obudowę.

Przykładowy wygląd falownika JEDNOFAZOWEGO:

 

*Ciekawostka

REKLAMA

Falownik posiada wbudowaną funkcję zarządzania eksportem energii. Aby zrealizować funkcję “zero eksport”, wystarczy sam przekładnik prądowy połączony z wyjściem komunikacyjnym w falowniku.

Istnieje również rozwiązanie z typowym licznikiem energii.

Uruchomienie i funkcje

Falowniki dostarczane na nasz rynek posiadają polski język w menu oraz fabrycznie ustawioną polską normę ustawień sieciowych. Po otrzymaniu sprzętu pozostaje ustawić język, datę i godzinę. Włączamy stronę AC i już po kilkudziesięciu sekundach generujemy pierwsze watogodziny do sieci.

Interfejs do połączenia z siecią jest banalnie prosty. Wybieramy sieć oraz hasło i gotowe! Konfigurację WiFi wykonujemy za pomocą przeglądarki w telefonie.

Instalację dodajemy do monitoringu poprzez stronę producenta: foxesscloud.com lub aplikację FoxCloud zarówno na Adroida jak i iOS. Interfejs jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze.

Zobacz pełną ofertę FoxESS dla Polskiego rynku!

Firma zadbała o szeroką dostępność swoich produktów.

Zachęcamy do przejrzenia tej zakładki:

Czy jest jakaś gwarancja?

Czy oferując tak wysokiej klasy podzespoły i wysokiej jakości montaż elektroniki w każdym ze swoich produktów, FoxESS mógł zaproponować coś nowego na rynku? Tak, właściwie od samego początku działania na polskim rynku:

  • Producent oferuje 12-letnią standardową gwarancję.

Z drugiej strony nie dziwi nas aż tak długi okres. W środku po rozebraniu podzespołów zobaczyliśmy markowe komponenty dostarczane przez topowych producentów. Dla przykładu zastosowane zostały japońskie kondensatory Nippon Chemi-Con oraz koreańskie Samyoung.

Nie mniej jednak jest to bardzo miłe zaskoczenie i dobrze, że producent jest tak pewny swojego wyrobu.

Podsumowanie

Odpowiadając na pytanie z początku artykułu:

  • gdzie znajdę najlepszą jakość w dobrej cenie?

Pierwsze tygodnie sprzedaży produktów w Polsce pokazują, że firma FoxESS z pewnością zadomowi się na stałe na naszm rynku; głównie dlatego, że sprzęt, który oferuje jest światowej jakości, gwarancja najdłuższa a design nowoczesny. Obsługa sprzętu firmy FoxESS jest intuicyjna i prosta.

Jeśli więc szukasz producenta, który zapewnia stabilne warunki gwarancyjne, wysoką jakość swoich produktów z ekstremalnie długim okresem działania połączonym z łatwością konfiguracji i prostotą obsługi, FoxESS jest właśnie dla Ciebie.

 

artykuł sponsorowany