Która firma instalacyjna jest najlepsza w Polsce?

Która firma instalacyjna jest najlepsza w Polsce?
Corab

Która z firm w tym roku pochwali się najlepszą ekipą montażową w Polsce? Odpowiedź na to pytanie poznamy już niedługo. Rusza 5 edycja konkursu na najlepszego instalatora branży fotowoltaicznej. Co roku najlepsze drużyny walczą o tytuł Instalatora Roku. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej Polska PV oraz Corab polski producent systemów fotowoltaicznych. Kto stanie na najwyższym podium w tym roku?

Edukacja, dobre praktyki i wspólna zabawa

Czy można dzielić się doświadczeniami, promować dobre praktyki w branży fotowoltaicznej i jednocześnie dobrze się bawić? Oczywiście, taki jest właśnie konkurs na Instalatora Roku. Do tej pory wydarzenie obywało się podczas imprez targowych. W tym roku widzowie będą mogli dopingować swoich faworytów na żywo w Internecie.

REKLAMA

Konkurs Instalatora Roku ma już wieloletnią tradycję. Podczas oceny zadań zwracamy szczególną uwagę na jakość wykonania montażu oraz czy drużyna nie popełnia błędów. Bezpieczeństwo montażystów oraz użytkowników instalacji fotowoltaicznych jest najważniejsze. Co roku drużyny dopingowały tłumy ludzi. Tym razem mamy szansę dotrzeć do dużo większej publiczności – mówi Bogdan Szymański, prezes SBF.

Pot, krew i wyjątkowa nagroda.

Doświadczenie poprzednich edycji pokazało duże zainteresowanie tematem nie tylko ze strony instalatorów, ale przede wszystkim inwestorów. Osoby szykujące się do inwestycji w instalację fotowoltaicznych podczas konkursu mogą posłuchać rad ekspertów oraz pierwszy raz zobaczyć, jak wygląda montaż instalacji… Co prawda w przyśpieszonym tempie. Emocji, potu i krwi nie brakuje.

Warto się zaangażować i dać z siebie wszystko. Pierwszą nagrodą jest kompletna instalacja fotowoltaiczna o mocy 4 kWp. Organizatorzy wraz z partnerami przekazali komponenty warte blisko 30 tysięcy złotych.

Warto przypomnieć, że poprzedni zwycięzcy – SunSol oraz Helios Power – swoje nagrody przeznaczyli na cele charytatywne, wspierając placówki zajmujące się najmłodszymi.

REKLAMA


Zwycięzcy konkursu: 2020 Helios Power, 2019 SunSol, 2018 Solar House, 2017 Ekosun

– Edukacja to dla Corab od początku była ważnym elementem misji. Konkurs Instalatora Roku dobrze się w to wpisuje. To niewątpliwe spotkanie dwóch światów: instalatora oraz inwestora. Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem oraz pokazujemy inwestorom, na co powinni zwrócić uwagę – mówi Łukasz Kotula, dyrektor Działu Szkoleń i Rozwoju Corab.

Jak zostać Instalatorem Roku 2021?

Już 8 kwietnia o godzinie 9.00 ruszają zgłoszenia do konkursu. Twoja firma instalacyjna ma szansę wziąć w niej udział. Na stronie: corab.pl/formularz-instalator-roku pojawi się formularz rejestracji uczestników. Liczy się czas zgłoszenia oraz jakość instalacji uwieczniona na przesłanych zdjęciach. Nabór kończy się 20 kwietnia o 9.00.

Dowiedz się więcej o wydarzeniu tutaj >>  

 

artykuł sponsorowany