Dotacje 2021. Przełomowe rozwiązania przygotowane przez SolaXpower

Dotacje 2021. Przełomowe rozwiązania przygotowane przez SolaXpower
SolaX

Polski rynek fotowoltaiczny przygotowuje się do 3. odsłony programu Mój prąd. Rząd opracowując najnowsze wytyczne odnośnie dofinansowań dla instalacji PV, ma rozszerzyć zakres dotacji o rozwiązania wykorzystujące falowniki hybrydowe i magazyny energii.

W odpowiedzi na rosnące wymagania rynkowe i idący w parze z nimi rozwój technologiczny, największy potentat i producent magazynów energii oraz inwerterów, firma SolaXpower, która jest obecna w ponad 120 krajach na świecie, przygotowała najlepsze rozwiązania dla klientów w Polsce wśród wszystkich producentów, wprost idealnie wpasowując się w obecne wymagania związane z dotacjami.

Producent bazujący na własnym labolatorium badawczo-rozwojowym, oferuje najnowocześniejsze i najwydajniesze rozwiązania dostępne również w Polsce, potwierdzone wieloma nagrodami na całym świecie przyznawanymi dla najbardziej wydajnych i najlepszych jakościowo inwerterów oraz magazynów energii.

REKLAMA

SolaXPower może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, nagrodzonym na międzynarodowych targach, m.in. Red Dot Design Award 2021 dla serii SOLAX X-ESS G4.

Szybki, zdecydowany i skupiony na rozowoju kierunek producenta sprawia, że SolaX zostawia w tyle swoją konkurencję ze względu na swoją unikatowość i produkcję własną oraz szerokie wsparcie dla firm i klientów, którzy wezmą udział w kolejnej edycji wsparcia rządowego w programie Mój Prąd.

Szeroka gama produktów oferowanych przez tego producenta pozwala na “skrojenie na miarę” oferty dla wszystkich wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość za bardzo rozsądnie wydane pieniądze, a sam producent angażuje się we wsparcie rządowe przygotowywane dla polskich klientów, oferując im bezpośrednią pomoc przy zakupie wszystkich produktów na terenie Polski.

Na rynku inwerterów jest wiele firm, które prześcigają się ceną, która jak wiemy nie zawsze jest adekwatna do jakości, a klient ostateczny na koniec płaci po czasie za tą cenę podwójnie. SolaX Power spędził ponad 10 lat na badaniach i rozwoju falowników i technologii magazynowania energii, dzięki czemu uzyskał miano jednej z wiodących na świecie firm w branży technologii słonecznej i magazynowania energii i jakość stawia na pierwszym miejscu razem z ceną.

Firma zorientowana na technologię, która zintegrowała badania, rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis – jako jedyna na świecie opracowała pełną gamę produktów, w tym falowników jedno i trójfazowych, falowników hybrydowych, ładowarek samochodowych oraz magazynów energii „Triple Power Battery” – w tym najnowszy system przechowywania energii ALL-IN-ONE X3-ESS-G4.

REKLAMA

SolaX znajduje się na liście nielicznych producentów falowników fotowoltaicznych, którzy zapewniają produkcję inteligentnych falowników i baterii do magazynowania. Niezaprzeczalnym sukcesem producenta, potwierdzającym jakość jego produktów, jest fakt, że dostarcza je do ponad 120 krajów na świecie, oferując przy tym pełne wsparcie serwisowe.

„Fast truck” serwisowy, czyli wymiana falownika 1:1, to nie jedyne zalety producenta, który szanuje swoich klientów na całym świecie, dając im wsparcie serwisowe, bezpieczeństwo 24 godziny na dobę oraz komfort dając dostęp do przyjaznej i łatwej w obsłudze platformie Solax Cloud, która oczywiście jest w polskojęzycznej wersji językowej.

SolaX jest uznawany przez EUPD za najlepszą markę inwerterów w branży fotowoltaicznej, a jego produkty cieszą się uznaniem na całym świecie.

Polska jest jednym z najważniejszych rynków dla SolaX Power dlatego dzięki współpracy z lokalnymi dystrybutorami, SolaX od wielu lat dostarcza swoje wyjątkowe rozwiązania magazynowania energii do użytku mieszkaniowego i komercyjnego. Dzięki dedykowanemu, lokalnemu zespołowi sprzedaży SolaX cieszy się, że może wnieść wkład w rozwój polskiego rynku energii elektrycznej.

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami SolaXpower i chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat, skontaktuj się z naszymi pracownikami:

Tel. +48 789 469 751

Tel: +48 662 430 292 / Hot Line PL

Adres e-mail: thomas.w@solaxpower.com

www.solaxpower.com


artykuł sponsorowany