Rok bawoła: Chiński SUNPAL wchodzi na polski rynek

Rok bawoła: Chiński SUNPAL wchodzi na polski rynek
Sunpal

SUNPAL to światowej klasy producent modułów fotowoltaicznych oraz magazynów energii. Firma powstała w 1998 roku, gdzie zaczęto produkować baterie VRLA, a od roku 2008 również moduły fotowoltaiczne.

SUNPAL eksportuje swoje produkty do 40 krajów na świecie, zatrudnia blisko 600 pracowników i działa na 150 000m2. Linie do produkcji modułów są w pełni zautomatyzowane, o rocznej zdolności produkcyjnej 2 GW. 

Oferta SUNPAL skrojona jest na miarę każdego klienta od instalacji naziemnych – duże farmy słoneczne, moduły bifacial, a dla wymagającego klienta firma oferuje moduły w wersji full black. Moc modułów wynosi 315W – 455W.

REKLAMA

W 2018 została uruchomiona fabryka bateterii w technologii litowo – jonowych. Oferta firmy to domowe magazyny energii o pojemności od 2,4 kWh do 38,4 kWh, a także magazyny o dużej pojemność CESS (Container Energy Storage System), wykonywane na zamówienie i dostarczane bezpośrednio do klienta.

Magazyny energii wykonywane są w technologii, która gwarantuje najwyższą żywotność baterii ok. 6000 cykli rozładowanie/naładowanie, atrakcyjny wygląd oraz łatwość montażu.

Jak podkreśla Radosław Dura z firmy SOLAR IN ENRGIA Sp. z o.o., SUNPAL dostrzega dynamiczny rozwój polskiej energetyki odnawialnej i wiąże z naszym rynkiem duże nadzieje.

REKLAMA

SUNPAL może dostarczyć moduły pod farmy fotowoltaiczne z rozszerzoną gwarancją a także całe zestawy wraz z konstrukcją nośną. Firma posiada rozległe kontakty z kontrahentami na terenie Chin, co gwarantuje towar bardzo wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

W celu omówienia szczegółowych warunków współpracy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem firmy SUNPAL na terenie Polski:

Radosław Dura

781-358-412

radek@solarin.pl

 

artykuł sponsorowany