Przygotuj się do pracy instalatora OZE z liderem branży szkoleniowej ATUM

Przygotuj się do pracy instalatora OZE z liderem branży szkoleniowej ATUM
Atum

W Polsce prowadzonych jest coraz więcej inwestycji w odnawialne źródła energii. W lutym zeszłego roku w Polsce było 160 tys. prosumenckich instalacji OZE, a pod koniec 2020 roku liczba ta wzrosła do 457 tys. Branża OZE notuje ciągły wzrost, a co za tym idzie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów.

Jak przygotować się do zawodu instalatora OZE?

Rynek instalatorski przyciąga do siebie specjalistów różnych branż, którzy chcą się przebranżowić, szukają nowych możliwości zarobku lub nowego wyzwania na swojej ścieżce zawodowej. Nie da się ukryć, że branża jest pokaźna i bez odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia może być niełatwo, aby na rynku zaistnieć.

REKLAMA

Przede wszystkim najlepszym sposobem wyróżnienia się na rynku jest wiedza praktyczna potwierdzona odpowiednim szkoleniem i certyfikatem.

Podejście klienta do inwestycji w fotowoltaikę lub pompe ciepła zmieniło się radykalnie. Spowodowane jest to zaniedbaniami montażowymi, projektowymi lub pomiarowymi, które sprawiały, że instalacja była defektywna lub co gorsze, stwarzała realne zagrożenie dla życia domowników.

Klienci szukają sprawdzonych i godnych zaufania ekip monterskich, oczekując zabezpieczeń w postaci gwarancji producenckich, pewnej gwarancji montażu i przede wszystkim bezpieczeństwa instalacji.

Oferta usług szkoleń instalatorów OZE na rynku jest szeroka, dlatego warto pamiętać, że szkolenie powinno przede wszystkim przygotować nas rzeczowo do pracy instalatorskiej.

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych

Elastyczne i prekursorskie rozwiązania w metodzie nauczania proponuje firma ATUM, która gwarantuje zajęcia praktyczne i faktyczne wykonywanie montażu instalacyjnego na swoich certyfikowanych szkoleniach.

ATUM zapewni szkolenie, które wprowadzi Cię do świata fotowoltaiki oraz przygotuje praktycznie do samodzielnego montażu instalacji fotowoltaicznej oraz egzaminu państwowego.

Takie szkolenie możesz swobodnie rozszerzyć o moduł z projektowania systemów fotowoltaicznych lub uprawnień elektrycznych.

Najbliższe terminy szkoleń:

  • Wrocław – 07-08.05.2021 lub 04-05.06.2021,
  • Poznań – 23-24.04.2021 lub 14-15.05.2021.

Sprawdź szczegóły na stronie ATUM >>

Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektrycznymi do 1 kV

Pięciodniowy kurs praktyczny obejmujący 40 godzin dydaktycznych, dzięki któremu przygotujesz się do profesjonalnego wykonywania zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych.

Na modułowy kurs składają się: wprowadzenie do fotowoltaiki, zajęcia praktyczne montażowe, zajęcia praktyczne podłączeń elektrycznych, projektowanie systemów fotowoltaicznych oraz szkolenie elektryczne z możliwością przystąpienia do egzaminu elektrycznego.

Najbliższe terminy szkoleń:

  • Wrocław – 21-25.04.2021 lub 26-30.05.2021,
  • Poznań – 18-22.05.2021 lub 23-27.06.2021.

Sprawdź szczegóły na stronie ATUM >>

REKLAMA

Zwiększająca się popularność pomp ciepła

Montaż instalacji pomp ciepła

W parze z instalacjami fotowoltaicznymi świetnie sprawdza się pompa ciepła. Inwestorzy, którzy już są w posiadaniu instalacji fotowoltaicznych, w kolejnym kroku wybierają pompę ciepła.

Należy pamiętać, że takie inwestycje wspomagane są zewnętrznymi programami finansowania, które jeszcze bardziej wpływają na chęć wykonania instalacji.

Certyfikowany instalator pomp ciepła

ATUM zapewnia szkolenie, które przygotowuje od podstaw do podjęcia pracy w zawodzie instalatora pomp ciepła oraz egzaminu państwowego. Podczas szkolenia wykonasz montaż instalacji pomp ciepła oraz zdobędziesz niezbędną wiedzę techniczną.

Najbliższe terminy szkoleń:

  • Wrocław – 14-15.05.2021 lub 11-12.06.2021,
  • Poznań – 28-29.05.2021 lub 19-20.06.2021.

Sprawdź szczegóły szkolenia na stronie ATUM >>

Zgłoszenie z portalu to też dodatkowy rabat

W ATUM możesz zdobyć kompetencje, dzięki którym branża OZE nie będzie dla Ciebie czymś obcym. Stawiamy na zajęcia praktyczne pod okiem doświadczonych instalatorów i specjalistów z branży OZE, a do tego każdy z uczestników niezależnie od szkolenia w ramach realizowanej usługi może skorzystać ze wsparcia technicznego po szkoleniu.

Już teraz wybierając szkolenia z oferty ATUM na stronie internetowej, zyskasz nawet do -20 proc. niższą cenę w ramach promocji wiosennej, a dodatkowo na hasło „gramwzielone” otrzymujesz dodatkowe 100 zł rabatu (wpisując kod promocyjny: gramwzielone lub podać hasło przy zapisie na stronie w uwagach lub podczas rozmowy telefonicznej)

Promocja trwa do 30.04.2021 r.


ATUM Sp. z o.o. – Akredytowane Centrum Szkoleń OZE „Działamy z dobrą energią”

ul. Ostrowskiego 7, Wrocław, tel. 71 786 62 87

biuro@atum.edu.plwww.atum.edu.pl

Polub profil firmy i bądź na bieżąco:  

 

artykuł sponsorowany