Nagroda TOP BRAND PV INVERTERS POLAND dla SolaX Power

Nagroda TOP BRAND PV INVERTERS POLAND dla SolaX Power
SolaX Power

Jak co roku głośnym echem niosą się wspomnienia oskarowej nocy. Branża fotowoltaiczna również ma swój wieczór sław, a w tym roku zwycięża producent SolaX Power Co., Ltd, który zebrał wszystkie nagrody.

SolaX Power został wybrany jako zwycięzca EUPD  TOP BRAND PV INVERTERS POLAND jako najlepszy producent inwerterów na rynku polskim. To nie koniec zebranych nagród, ponieważ seria produktów SOLAX X-ESS G4 została uhonorowana nagrodą Red Dot Design Award 2021 jako jeden z najlepszych, najładniejszych i najbardziej wydajnych produktów na świecie łączących inwertery hybrydowe z magazynami energii.

REKLAMA

Seria SOLAX X-ESS G4 to najnowsze rozwiązania na rynku z zakresu przetwarzania i magazynowania energii. Jury doceniło nie tylko elegancki i modernistyczny wygląd, ale przede wszystkim parametry, które wyróżniają produkt na rynku.

Zaczynając od montażu, który jednej osobie zajmuje 30 minut, poprzez szeroki zakres temperaturowy pracy, śmiało przechodzimy do wątku związanego z prędkością ładowania. Ta z kolei jest godna podziwu, bo zajmuje zaledwie 1 godzinę do pełnego naładowania magazynu.

Połączenie inteligentnych urządzeń SOLAXA w całość tworzy możliwość niemalże samowystarczalnego rozwiązania fotowoltaicznego w zakresie mocy 3kW~15kW, a wszystko to opakowane w obudowę spełniającą standardy IP65. Kolejne dane mówią same za siebie:

  • Szeroki zakres temperatur pracy; praca nawet w śnieżne dni dzięki jednostce równoważącej temperaturę zintegrowanej z akumulatorem; temperatura środowiska pracy baterii waha się od -35 ℃ do 60 ℃.
  • Wsparcie naprzemienne on-grid i off-grid, 110% max. AC wyjście, obsługują 150% przewymiarowanej energii z PV, przechowują nadmiar energii w akumulatorze.
  • Szybkie ładowanie/rozładowanie, ciągły prąd ładowania/rozładowania 30A, szybkie przełączanie między siecią on-grid i off-grid.
  • Szczytowe przesunięcie obciążenia, stabilna charakterystyka częstotliwościowa, wyjście 0 dozwolone. Gotowy do VPP z portem sterowania Cloud VPP, w pełni kompatybilny z dowolną platformą zewnętrzną do realizacji kontroli VPP.
  • Wiele trybów pracy, programowalny adapter ze stykami bezprądowymi w falowniku umożliwia inteligentne zarządzanie wszystkimi obciążeniami w gospodarstwie domowym poprzez suche połączenie, maksymalizując zużycie energii słonecznej na potrzeby własne. Automatyczne połączenie umożliwia inteligentne sterowanie ładowaniem/rozładowywaniem oraz wszystkimi urządzeniami elektrycznymi

Zobacz intalację X1-ESS G4: Link >> 

Zobacz podłączenie baterii: Link >>

REKLAMA

SolaX Power spędził ponad 10 lat na badaniach i rozwoju falowników i technologii magazynowania energii, dzięki czemu uzyskał miano jednej z wiodących na świecie firm w branży technologii słonecznej i magazynowania energii.

Firma zorientowana na technologię, która zintegrowała badania, rozwój, produkcję, sprzedaż i serwis jako jedyna na świecie opracowała pełną gamę produktów, w tym falowników jedno i trójfazowych, falowników hybrydowych, magazynów energii, które dostarcza swoim klientom w ponad 120 krajach na świecie.

Kontakt

thomas.w@solaxpower.com

Telefon: +48 789 469 751

http://pl.solaxpower.com

 

artykuł sponsorowany