Nowa platforma sprzedażowa OEM Energy

Nowa platforma sprzedażowa OEM Energy
OEM Energy

W odpowiedzi na potrzeby klientów, OEM Energy, spółka z grupy CEZ, buduje platformę sprzedażową dostępną online. Uruchomienie zaplanowane jest na sierpień tego roku. Założeniem projektu jest usprawnienie procesów realizacji zamówień, ułatwienie doboru, konfiguracji i przyspieszenie realizacji dostaw.

W oczekiwaniu na finalną wersję platformy, udostępniony zostaje shop.oemenergy.pl. Klienci otrzymują możliwość zapoznania się z ofertą, skorzystania z wielu promocji, między innymi na falowniki FOX ESS.

OEM Energy jest dostawcą urządzeń  z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, wentylacji mechanicznej oraz innych produktów techniki grzewczej i energii odnawialnej.

REKLAMA

– Konsekwentnie budowane od 2012 roku relacje z klientami dają nam stałą bazę odbiorców, którzy na przestrzeni lat zaufali naszemu profesjonalizmowi i wiedzy. Dzięki naszym produktom, szkoleniom i pomocy, często od zera stworzyli własne, nie małe dziś przedsiębiorstwa. Dziś chcielibyśmy usprawnić współpracę z nimi i otworzyć się na nowych klientów, nasza oferta jest sprawdzona, konkurencyjna i stale poszerzana – mówi Marek Szymański, prezes zarządu OEM Energy Sp. z o.o.

Spółka jest częścią grupy energetycznej CEZ, platforma będzie pierwszą w Polsce usługą obsługiwaną przez tak duży i gwarantujący bezpieczeństwo zakupu i obsługi posprzedażowej podmiot.

REKLAMA

Grupa CEZ to zintegrowany koncern energetyczny z centralą w Republice Czeskiej, działający w wielu krajach Europy oraz w Turcji. Głównym przedmiotem jej działalności jest produkcja oraz dystrybucja energii elektrycznej i ciepła, obrót energią elektryczną i cieplną.

Od 2010 roku grupa konsekwentnie dokonuje akwizycji w obszarach związanych z energetyką odnawialną. Jedną z nich jest pozyskana w 2017 roku spółka OEM Energy. Akcje spółki dominującej ČEZ, a.s. są notowane na praskiej i warszawskiej giełdzie papierów wartościowych, stanowiąc znaczącą składową indeksów giełdowych. Najważniejszym akcjonariuszem spółki. jest Skarb Państwa Republiki Czeskiej, posiadający niemal 70 proc. udział w kapitale zakładowym.

Więcej o OEM Energy, naszych rozwiązaniach i ofertach na www.oemenergy.pl oraz pod numerem tel. 501 510 511.

artykuł sponsorowany