b2b.ecoabm.com – Nowa hurtowania fotowoltaiczna na polskim rynku

b2b.ecoabm.com - Nowa hurtowania fotowoltaiczna na polskim rynku
EcoABM

EcoABM to największa hurtowania fotowoltaiczna w województwie Podlaskim. EcoABM zawdzięcza swój początek spółce ABM  firmie powstałej w 1992 r., o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim. Wysokie stany magazynowe, rozwój sprzedaży na lokalnym rynku oraz szybki czas realizacji zamówień  pozwoliły w 2021 roku na uruchomienie przyjaznej i prostej w obsłudze platformy sprzedaży hurtowej oraz rozwój sieci przedstawicieli handlowych dostępnych w całej Polsce. W siedzibie hurtowni prowadzone są również dedykowane szkolenia: czy to produktowe czy pod uprawnienia SEP/UDT.

b2b.ecoabm.com to platforma zakupów hurtowych, która jest dedykowana w szczególności instalatorom oraz firmom zajmującym się sprzedażą instalacji PV oraz ich montażem. Wśród oferowanych przez EcoABM podzespołów systemów fotowoltaicznych znajdują się moduły światowych liderów produkcji z listy Tier 1 – między innymi Longi, Jinko, Ja Solar – a także inwertery marki Growatt oraz konstrukcje aluminiowe. Firma jest również producentem własnych systemów montażowych pod panele fotowoltaiczne.

Co wyróżnia platformę b2b.ecoabm.com wśród ofert innych tego typu hurtowni?

REKLAMA
REKLAMA

To innowacyjna w swej dziedzinie autorska aplikacja CountSolar! Projektowanie instalacji fotowoltaicznych, moduł rysowania z użyciem Map Google i czytelna prezentacja projektu – to tylko nieliczne z funkcji, które sprawiają że współpraca z klientami staje się łatwa i przyjemna.

Platforma jest dostępna pod adresem: b2b.ecoabm.com

artykuł sponsorowany