Falowniki FoxESS dostępne u autoryzowanych dystrybutorów

Falowniki FoxESS dostępne u autoryzowanych dystrybutorów
FoxESS

Ostatnie tygodnie na rynku fotowoltaicznym stanęły pod znakiem dużej zmienności cen oraz ograniczonej dostępności urządzeń. Doskonałym przykładem tego trendu jest sytuacja na rynku modułów fotowoltaicznych. Brak podstawowych komponentów do produkcji, rosnące koszty transportu oraz ogromne zapotrzebowanieto wszystko przyczyniło się do znaczącego wzrostu cen na rynkach światowych.

W ostatnim czasie ta sytuacja przenosi się na rynek falowników fotowoltaicznych. Skokowy wzrost zapotrzebowania, brak komponentów oraz utrzymujący się boom na nowych rynkach,  spowodował odczuwalny brak dostępności falowników lub ich ograniczoną produkcję u niektórych producentów.

Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, nowy globalny gracz na rynku falowników fotowoltaicznych – firma FoxESS, obserwując trendy światowe już wcześniej zabezpieczyła duże ilości falowników fotowoltaicznych na swoich dominujących rynkach, w tym na rynku polskim.

REKLAMA

Wysoka jakość wykonania, niezawodność urządzeń, szybkość montażu oraz możliwość rozbudowy to tylko niektóre z cech, które wywołały bardzo dobry odbiór rynkowy falowników marki FoxESS i stale rosnące zainteresowanie.

Dostępne falowniki zasilają stany magazynowe w punktach autoryzowanych dystrybutorów FoxESS w Polsce: https://www.fox-ess.pro/partnerzy/

Mając na uwadze dalszy globalny wzrost zapotrzebowania na produkty fotowoltaiczne i sprostanie temu wyzwaniu, FoxESS otwiera nową fabrykę falowników, zlokalizowaną w miejscowości Wenzhou.

Będzie to jedna z największych i najbardziej nowoczesnych fabryk urządzeń fotowoltaicznych na świecie.

REKLAMA

Na powierzchni aż 110 000 m2 przewidziano 5 pięter bloków produkcyjnych o długości 350 m. Potencjał 10 linii produkcyjnych umożliwi produkcję ponad 520 000 falowników zarówno łańcuchowych jak i hybrydowych w skali roku.

Dzięki wsparciu kapitałowemu ze strony właściciela Tsingshan Holding Group, firma FoxESS w bardzo krótkim czasie staje się liderem w produkcji falowników fotowoltaicznych i magazynów energii.  

To podejście w kierunku zapewnienia ciągłości produkcji i dostępności falowników FoxESS idzie w parze z troską o klienta. W najbliższych dniach firma rusza z cyklem bezpłatnych szkoleń stacjonarnych organizowanych zarówno na terenie całego kraju, jak i w siedzibie FoxESS Polska znajdującej się w Parku Naukowo-Technologicznym „TECHNOPARK”, który jest partnerem Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są pod adresem szkolenia@fox-ess.pro.

Podczas szkolenia przewidziana jest zarówno dawka solidnej wiedzy merytorycznej, jak również część warsztatowa, obejmująca konfigurację falowników na specjalnie przygotowanej stacji demonstracyjnej. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikaty.

FoxESS zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą się przekonać dlaczego falowniki tej marki są chętnie wybierane przez stale rosnącą grupę Instalatorów.

artykuł sponsorowany