Bliżej klientów. Nowy magazyn Swiss Solar AG w Holandii

Bliżej klientów. Nowy magazyn Swiss Solar AG w Holandii
Swiss Solar

Swiss Solar stale rozwija swoją infrastrukturę logistyczną, aby zapewnić klientom jeszcze lepszy dostęp do swoich produktów. Firma zainwestowała około 5 000 000 euro w nowe centrum dystrybucyjne zlokalizowane w Rotterdamie, drugim co do wielkości mieście Holandii i największym porcie morskim w Europie.

Magazyn o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych spełnia najwyższe wymagania logistyczne (klasa A) i będzie gotowy do rozpoczęcia wysyłki produktów już w tym miesiącu.

– Zaoferujemy naszym klientom moduły słoneczne serii IBEX MHC 400, 450, 500, 545 i 590 EiGER oraz serii Full Black oparte na naszych najnowszych innowacjach produktowych, które zostały już dopuszczone na rynek europejski – komentuje dyrektor sprzedaży Swiss Solar Pavel Sadovskij.

REKLAMA

Klienci nie będą już musieli czekać na produkcje swoich zamówień i będą mogli odbierać gotowe produkty z magazynu.

Strategicznie wygodne położenie magazynu*, dostępność dobrze rozwiniętej infrastruktury transportowej (autostrady, linie kolejowe, porty morskie i rzeczne) znacznie skróci termin i koszt dostawy. Dedykowana ciężarówka i postój ciężarówki zapewnia płynne przejście z magazynu do wysyłki i sprawia, że proces wysyłki jest bezproblemowy, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii.

Nowe centrum logistyczne oferuje również ponad 50 firm przewozowych, które mogą zagwarantować dostawę zamówień w dowolne miejsce na świecie za rozsądną cenę.

REKLAMA

Partnerstwo Swiss Solar z Access World, największą szwajcarską firmą logistyczną, będzie miało pozytywny wpływ na poziom usług. Kluczowe korzyści wynikające z tej współpracy to:

  • Obejmuje cały łańcuch dostaw, od przyjęcia zamówienia do dostawy do klienta;
  • Obsługa klienta Silver, Gold i Platinum;
  • Ogólnoświatowy zasięg punktów sprzedaży.

Ważniejsza wiadomość: do końca 2021 roku planujemy udostępnić naszym klientom nową usługę – dostawę systemów montażowych do dachów skośnych.

*Adres centrum logistycznego w Swiss Solar:

Broekman Distriport b.v., Mannheimweg 3

3197LR, Botlek-Rotterdam, Holandia

 

artykuł sponsorowany