Oferta PV INS-EL na nowej platformie B2B

Oferta PV INS-EL na nowej platformie B2B

INS-EL to firma, która od 26 lat jest dystrybutorem artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych dla firm wykonawczych z branży elektrycznej i energetycznej, hurtowni elektrotechnicznych i elektrycznych, inwestorów realizujących indywidualne projekty inwestycyjne w branży elektrycznej jak również zakładów energetycznych. W ciągu całego tego okresu przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do sukcesu wyrobiło sobie pozycję jednego z najbardziej rozpoznawalnych dystrybutorów w branży elektro-technicznej w Polsce.

Aktualnie INS-EL posiada rozległą sieć dystrybucji z nowoczesnym magazynem centralnym w Łodzi, a także 23 biura handlowe / oddziały z zapleczem magazynowym w całej Polsce. Ponad 80 doradców techniczno-handlowych dba o to, aby w pełni usatysfakcjonować klienta i zapewnić mu komfort robienia zakupów w firmie INS-EL, która zawsze stara się być blisko swoich klientów.

Dynamiczny rozwój sprzedaży i bardzo wysokie stany magazynowe umożliwiły uruchomienie nowego kanału sprzedaży. Platforma zakupowa https://b2b.ins-el.com.pl/ skierowana została dla klientów biznesowych: instalatorów, inwestorów, generalnych wykonawców oraz dystrybutorów zajmujących się instalacjami fotowoltaicznymi. 

REKLAMA

Platforma zapewnia dostęp do pełnej oferty produktowej niezbędnej do wykonania takiej instalacji. Oferta PV na platformie stanowi kompletną gamę produktów do segmentów: 

 • RESIDENTIAL (mikroinstalacje),  
 • COMMERCIAL (instalacje w firmach), 
 • UTILITY-SCALE (farmy fotowoltaiczne).

Platforma b2b.ins-el.com.pl obejmuje sprzedaż modułów fotowoltaicznych od największego na świecie producenta JINKO SOLAR, inwerterów światowych liderów rynku tj. SUNGROW, HUAWEI, SOFAR SOLAR oraz asortymentu niezbędnego do zainstalowania instalacji tj. konstrukcja BAKS, ograniczniki przepięć i rozdzielnice ETI.

Firma w oparciu o umowy handlowe bezpośrednio współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi producentami z branży elektrycznej z kraju i zagranicy.

Zalety platformy B2B

Innowacyjna technologia e-commerce B2B zbudowana została w oparciu o szerokie doświadczenia w handlu i stanowi odpowiedź na pytanie dlaczego powinniśmy z niej korzystać. Narzędzie posiada szereg różnorodnych funkcjonalności:

 • Monitorowanie dostępności towarów wraz z możliwością uzyskania informacji o zbliżających się dostawach.
 • Dostęp do najnowszych produktów – nieustanny monitoring ofert naszych producentów.
 • Możliwość indywidualnego ustalenia cen dostosowanego do konkretnego kupującego.
 • Możliwość uzyskania limitu kupieckiego.
 • Możliwość płatności online.
 • Panel klienta z dostępem do faktur, kuponów rabatowych, newsletterów.
 • Dostęp do dokumentów technicznych produktu: kart katalogowych, certyfikatów, gwarancji, instrukcji instalacji.
 • Opieka indywidualnego doradcy techniczno-handlowego dla stałych klientów.
 • Krótki termin realizacji zamówień.
 • Darmowa wysyłka powyżej 10 000 zł.

Każdemu klientowi oferujemy fachowe doradztwo techniczne, bardzo szeroki asortyment towarów, atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz stabilność i terminowość dostaw dzięki własnej flocie samochodowej. Pragniemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów i dostawców co pozwoliło nam osiągnąć pozycję lidera w dziedzinie sprzedaży materiałów elektro-technicznych. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem oraz kapitałem gwarantującym bezpieczeństwo finansowe.

MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

INS-EL dostarcza ponad 400 kW modułów dziennie do klientów z Polski oraz poza granice kraju. Firma jest jednym z największych dystrybutorów modułów fotowoltaicznych Jinko Solar w Polsce. Kontrakt z Jinko Solar w realizacji na ten rok przekracza ponad 130MW mocy modułów. Umożliwia to dostęp do bezpiecznych oraz atrakcyjnych warunków zakupowych, doskonałej dostępności produktów, najwyższą jakość obsługi oraz wiedzy merytorycznej na temat oferty. W naszej ofercie na platformie B2B dostępne są moduły serii Cheetah, Tiger, Tiger PRO, Tiger N-TYPE.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie modułów fotowoltaicznych:


INWERTERY

W zakresie inwerterów rekomendujemy produkty firmy SUNGROW, HUAWEI i SOFAR SOLAR. INS-EL jest również oficjalnym dystrybutorem firmy Sungrow – lidera w zakresie falowników dedykowanych do rozwiązań farmowych, który posiada 27 proc. udziału w rynku za 2021 rok w którym dostarczył 35 GW. Ścisła współpraca z firmą pozwoliła na stworzenie oferty skonfigurowanej pod najbardziej wymagającego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie inwerterów:


REKLAMA

OKABLOWANIE

Dystrybutor elektroinstalacyjny INS-EL jest liderem sprzedaży KABLI I PRZEWODÓW ELEKTRYCZNYCH na polskim rynku. Nowoczesny i świetnie zaopatrzony skład kabli energetycznych oraz przewodów elektrycznych umożliwia nam realizację nawet największych zamówień dla klientów branżowych.nW naszej ofercie kabli i przewodów w zakresie fotowoltaiki znajdują się kable takich firm jak: HES KABLO, TOP CABLE, HELUKABEL, NKT.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie okablowania:


KONSTRUKCJA MONTAŻOWA

Firma INS-EL postawiła na długofalową, wieloletnią współpracę z liderem rynku konstrukcji, firmą BAKS dostarczającą rozwiązania, dzięki którym możliwy jest szybki montaż paneli fotowoltaicznych, zarówno w wersji wolnostojącej, jak i na dachach płaskich oraz skośnych.

W naszej ofercie B2B w grupie KONSTRUKCJA MONTAŻOWA dostępny jest szeroki asortyment adapterów montażowych, uchwytów bocznych, ceowników, gumy wibroizolacyjne, łączniki, nakrętki kołnierzowe, nakrętki ślizgowe, podkładki uziemiające, podstawy balastowe, pośrednie uchwyty i profile aluminiowe, szyny montażowe, śruby oraz wkręty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie konstrukcji: 

 

APARATURA I OBUDOWY

W grupie APARATURA I OBUDOWY dostępny jest szeroki asortyment zabezpieczeń tj. obudowy, ograniczniki AC i DC, podstawy bezpiecznikowe i wkładki, puszki, szyny wyrównawcze, wyłączniki nadprądowe, przeciwpożarowe, różnicowo-prądowe oraz zestawy przyłączeniowe PV.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie zabezpieczeń:

 

 

artykuł sponsorowany