Nawet 13 lat gwarancji oraz nagrody dla instalatorów FOX TEAM

Nawet 13 lat gwarancji oraz nagrody dla instalatorów FOX TEAM

Program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, którego inicjatorem jest firma FoxESS Polskanowa marka na rynku polskim reprezentująca chińskiego giganta z listy Fortune 500 – rośnie w siłę! Od uruchomienia aplikacji minęły jedynie 2 dni, a już jest wiele zapytań o program. Dołącz do ich grona i korzystaj z dodatkowych korzyści, jakie daje członkostwo w FOX TEAM.

Producent FoxESS znany na rynku polskim od niedawna z dobrej jakości swoich produktów oraz innowacyjnego podejścia do obsługi produktowej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, FoxESS postanowił uruchomić program dla instalatorów FOX TEAM.

Pod szyldem FOX TEAM marka zbierze najlepszych instalatorów fotowoltaiki, którzy wybrali falowniki FoxESS.

REKLAMA

– Uruchamiając program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, chcemy podziękować najlepszym instalatorom na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i nagrodzić ich za rzetelną oraz solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

Co zyska instalator dołączając do programu FOX TEAM?

Przystępując do elitarnego grona ekspertów, instalatorzy zyskują członkostwo w pierwszej
w Polsce grupie fachowców, którzy otrzymają dodatkowe korzyści za prawidłowo wykonane instalacje:

 • członkostwo w pierwszej w Polsce, prestiżowej grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują nagrody i dodatkowe korzyści za wybór jakości FoxESS
 • prostą w obsłudze, intuicyjną aplikację mobilną, którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie i dzięki temu szybko oraz w łatwy sposób zdobywać nagrody i poziomy zaawansowania
 • unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę
 • wysoki poziom zaawansowania technicznego i potwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami
 • wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie na tle konkurencji
 • doskonalenie wiedzy na temat innowacyjnych i nowoczesnych produktów FoxESS
 • otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS
 • możliwość wydłużenia gwarancji na falowniki FoxESS
 • uroczyste, zamknięte coroczne spotkania z innymi instalatorami i wymianę doświadczeń.

Jak dołączyć do FOX TEAM?

Wystarczy ściągnąć aplikację ze sklepu Google Play (dla systemów Android) lub App Store (dla systemów iOS) i… po prostu robić swoje! Czyli montować falowniki i zgłaszać realizacje w aplikacji. Każda kolejna zaakceptowana instalacja ze zdjęciem falownika to jeden krok bliżej do kolejnego poziomu i kolejnych bonusów.

REKLAMA

Kliknij w zdjęcie i pobierz* aplikację na swój telefon:


* Uwaga: Możliwość pobrania aplikacji mobilnej nastąpi zaraz po zaakceptowaniu przez Google i AppStore co jest niezależne od Organizatora Programu. W miejsce ID instalatora należy wkleić oznaczenie instalatora z dedykowanego monitoringu foxesscloud.com.

Co zrobić, aby otrzymać nagrody w FOX TEAM?

 • już 5 zainstalowanych i zaakceptowanych przez dział techniczny falowników wystarczy, by zdobyć rangę instalatora. A wraz z nią unikatowe naklejki na samochód, kubki i smycze – wszystko mnożone razy 3, bo każde ID instalatora, czyli login umożliwiający identyfikację Użytkownika w Aplikacji traktowany  jest jak 3-osobowa ekipa. Praca zespołowa przyspiesza zdobywanie kolejnych poziomów!
 • 20 zaakceptowanych instalacji to oprócz kolejnych gadżetów certyfikat wydłużający i tak już rekordową w standardzie gwarancję falowników – z 12 na 13 lat.

FoxESS od początku kładzie duży nacisk na wsparcie instalatorów i użytkowników swoich falowników, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchomienia urządzenia, jak również w trakcie jego pracy.

Udostępniając specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU (kampus Politechniki Śląskiej) oraz oferując darmowe szkolenia stacjonarne, FoxESS daje możliwość praktycznego sprawdzenia poprawności pracy, uruchomienia i testowania falowników.

Co więcej – centrum badawcze FoxESS działa na zasadzie „dnia otwartego” co oznacza, że każdy przejeżdżający przez Gliwice instalator oraz klient może od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez zapowiedzi sprawdzić jakość falowników FoxESS, potwierdzić ich pracę, uruchomić urządzenia oraz porozmawiać z działem technicznym FoxESS.

artykuł sponsorowany