Projekt-Solartechnik kupi projekty PV

Projekt-Solartechnik kupi projekty PV
Projekt-Solartechnik

Projekt-Solartechnik od 2010 roku specjalizuje się pozyskiwaniu oraz rozwoju projektów fotowoltaicznych na każdym etapie ich realizacji. W 2020 roku firma kompleksowo przygotowała ponad 80 projektów, na które złożono zwycięskie oferty w aukcji OZE i chce nadal poszerzać swój portfel farm PV. Pomóc w tym ma niedawne rozpoczęcie współpracy z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim dostawcą szerokiego portfolio innowacyjnych rozwiązań dla branży wydobywczej i transportowo-przeładunkowej.

Połączenie tych trzech potencjałów stwarza spółce możliwość umocnienia pozycji lidera rynku w Polsce i budowy znaczącego gracza na europejskim rynku, który dysponując nowoczesną i konkurencyjną ofertą, jest gotowy do realizacji kompleksowych projektów PV.

Nasz profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano – realizacyjne oraz biuro projektowe specjalizujące się w projektach PV, sprawiło, że od lat skupiamy się na oferowaniu naszym klientom autorskich rozwiązań i systemów montażowych, budowie własnych instalacji fotowoltaicznych oraz obrocie komponentami. Cieszymy się, że wraz z Grupą FAMUR i TDJ będziemy mogli jeszcze szerzej i efektywniej wspierać rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce, a docelowo na innych rynkach europejskich. W najbliższych kwartałach planujemy rozwijać ofertę usług z zakresu budowy i realizacji wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych oraz rozwiązań PV dla segmentu B2B – mówi Maciej Marcjanik, prezes zarządu i współwłaściciel Projekt-Solartechnik.

REKLAMA

Aktualnie spółka jest zainteresowana zakupem projektów elektrowni fotowoltaicznych o mocy do i powyżej 1 MWp w różnych stadiach przygotowań na terenie całego kraju. Poszukuje nie tylko projektów, które są gotowe do udziału w zbliżających się aukcjach, ale z chęcią zainwestuje też w projekty po aukcji.

Do współpracy zaprasza także firmy deweloperskie. Zarówno te kompleksowo zajmujące się rozwojem projektów, jak i te świadczące częściowe usługi – np. dzierżawę gruntów.

Współpraca z Projekt-Solartechnik rozpoczyna się od audytu projektu, a decyzja inwestycyjna podejmowana jest zawsze najszybciej jak to możliwe. Firma proponuje najlepszą z możliwych cen i jednorazową płatność. Służy również wsparciem swoich ekspertów w całym procesie wyceny i sprzedaży. Czuwają oni nad prawidłową realizacją projektu, zapewniając tym samym maksymalne zyski i bezpieczeństwo.

REKLAMA

Co ważne, spółka zawsze dysponuje pulą własnych środków finansowych na realizację transakcji. Proponuje również wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych i udziału w aukcji URE.

Zainteresowani współpracą z Projekt-Solartechnik mogą kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy:  

Żaneta Bilska, dyrektor ds. przetargów i ofertowania

+48 780 140 502

projekty@projekt-solartechnik.pl

lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

artykuł sponsorowany