Program FOX TEAM cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

Program FOX TEAM cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

FoxESS Polska tworzy pierwszą w Polsce elitarną grupę instalatorów fotowoltaiki pod szyldem FOX TEAM, w ramach której wynagradza najlepszych instalatorów za prawidłowo wykonane realizacje z falownikami FoxESS i zapewnia szereg korzyści związanych z członkostwem w programie.

Od uruchomienia FOX TEAM mija tydzień, a program zatacza coraz szersze kręgi wśród instalatorów. Z dnia na dzień rośnie liczba zarejestrowanych osób w aplikacji mobilnej FOX TEAM (pobierz tutaj: www.fox-team.pro).

Program lojalnościowy FOX TEAM to pierwsza w Polsce inicjatywa tego typu w branży, ale nie pierwsza nowatorska aktywność zainicjowana przez FoxESS w kierunku instalatorów fotowoltaiki. W zaledwie 3 miesiące aktywności na rynku, Spółka dała się już poznać z bardzo dobrej jakości i solidności wykonania swoich produktów, ich dostępności oraz innowacyjnego podejścia do obsługi produktowej. 

REKLAMA

Jak dołączyć do FOX TEAM?

Wystarczy pobrać aplikację mobilną FOX TEAM na telefon poprzez stronę: www.fox-team.pro lub bezpośrednio ze sklepu Google Play (dla systemów Android) lub App Store (dla systemów iOS)

Kliknij w zdjęcie poniżej, aby pobrać aplikację*:

 

* Uwaga: Możliwość pobrania aplikacji mobilnej nastąpi zaraz po zaakceptowaniu przez Google i AppStore i jest niezależne od Organizatora Programu. W miejsce ID instalatora należy wkleić oznaczenie instalatora z dedykowanego monitoringu foxesscloud.com.

REKLAMA

Przystąpienie do FOX TEAM gwarantuje:

 • członkostwo w pierwszej w Polsce, prestiżowej grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują korzyści za wybór jakości FoxESS
 • możliwość wydłużenia gwarancji na falowniki FoxESS z 12 na 13 lat
 • unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę
 • zamknięte, coroczne spotkania z najlepszymi instalatorami i wymianę doświadczeń
 • wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie na tle konkurencji
 • wysoki poziom zaawansowania technicznego i potwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami
 • doskonalenie wiedzy na temat innowacyjnych i nowoczesnych produktów FoxESS
 • otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS.

Co zrobić, aby otrzymać nagrody w programie FOX TEAM?

 • wystarczy 5 zaakceptowanych w aplikacji instalacji z falownikami FoxESS, aby zdobyć rangę brązowego instalatora. A wraz z nią unikatowe naklejki na samochód, kubki i smycze
 • 20 zaakceptowanych instalacji to przejście na poziom srebrny, na którym oprócz kolejnych nagród czeka certyfikat wydłużający – i tak już rekordową gwarancję falowników z 12 na 13 lat
 • na zdobywców najwyższego, platynowego poziomu, dodatkowo czekać będzie ułatwiający pracę obrandowany miernik, coroczne zaproszenia na wyjątkowe spotkania Platynowych instalatorów FOX TEAM, a także inne wspomniane powyżej korzyści wynikające z członkostwa.

Zgłaszanie w aplikacji kolejnych realizacji z falownikami FoxESS to zdobywanie miejsc w rankingu instalatorów i poziomów zaawansowania, a tym samym nabywanie korzyści. Łatwa i prosta w obsłudze oraz intuicyjna aplikacja mobilna, którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie, pozwala w szybki sposób zdobywać nagrody i kolejne poziomy.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z regulaminem programu FOX TEAM – zgłoszenia wysyłane do akceptacji w aplikacji FOX TEAM dotyczą wyłącznie instalacji z falownikami FoxESS uruchomionymi w systemie Foxesscloud.com, począwszy od daty założenia indywidualnego konta w aplikacji FOX TEAM.

FoxESS Polska od początku kładzie duży nacisk na innowacyjne wsparcie instalatorów i klientów, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchamiania urządzeń, jak również w trakcie ich pracy.

Ponadto spółka udostępnia specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU, gdzie podczas szkoleń, jak również na zasadzie „dnia otwartego” (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, bez zapowiedzi) można sprawdzić poprawność pracy falowników, uruchomić i przetestować na stacji badawczej urządzenia FoxESS.

– Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, że na sukces każdej marki na rynku fotowoltaiki wpływają głównie opinie instalatorów na temat solidności wykonania urządzeń, szybkości montażu, a także łatwej obsługi i wsparcia technicznego na każdym etapie instalacji i pracy urządzenia. Program lojalnościowy FOX TEAM jest formą uznania dla najlepszych instalatorów, którzy dostrzegają jakość oraz wartość dodaną jaką niosą za sobą nasze falowniki. To z nimi chcemy budować FOX TEAM, wspierać i nagradzać najlepszych i tym samym podziękować za wybór jakości falowników FoxESS – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska.

 

artykuł sponsorowany