Sieć Corab Partner laureatem nagrody Teraz Polska

Sieć Corab Partner laureatem nagrody Teraz Polska
Corab

Prestiżowe godło potwierdzające najwyższą jakość usług krajowych producentów trafiło właśnie do społeczności najlepszych instalatorów systemów fotowoltaicznych sieci Corab Partner.

– Jako pomysłodawcy tej inicjatywy cieszymy się, że praktycznie od momentu jej uruchomienia stała się ona ważnym ogniwem dla całego łańcucha dostaw naszych rozwiązań technologicznych. Z jednej strony docenili ją klienci zyskujący kompletną ofertę, zaś z drugiej – montażyści stawiający właśnie na niezawodną, nowoczesną fotowoltaikę – powiedział Wiesław Szałkowski, dyrektor sprzedaży Corab.

– Motywacją do stworzenia takiego porozumienia była z naszej strony chęć zapewnienia najwyższej jakości usług, aż do chwili ostatecznego oddania danej instalacji. Chcieliśmy też wyeliminować konieczność zaangażowania odbiorcy w poszukiwania sprawdzonego wykonawcy montażu. Jak widać, udało się nam osiągnąć założone cele w tym zakresie – dodał dyrektor sprzedaży Corab.

REKLAMA

– Warto podkreślić, że mimo uczestnictwa ponad 120 firm z całego kraju projekt stale ewoluuje pozyskując nowych partnerów do takiej współpracy. Każdy z podmiotów jest przez nas starannie weryfikowany pod względem jakości prowadzonych prac instalacyjnych – zakończył Wiesław Szałkowski.

Charakterystyka współpracy w ramach społeczności Corab Partner

Propozycja realizacji kompleksowej usługi polegającej na dostarczeniu oraz złożeniu niezawodnych i wydajnych instalacji fotowoltaicznych była motywem powołania sieci najlepszych montażystów tych systemów. Choć w teorii wyszukanie firmy odpowiedzialnej za wykonawstwo nie musi być trudne, dużo gorzej bywa z dokładnym sprawdzeniem takiego oferenta.

Właśnie po to powstała społeczność Corab Partner, zrzeszająca wyłącznie sprawdzonych oraz rzetelnych wykonawców instalacyjnych. Decydując się na współpracę z danym podmiotem, klient zyskuje szereg korzyści, takich jak:

  • markowe komponenty,
  • najwyższe standardy montażu systemu, niezależnie od specyfiki czy wykorzystania,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • atrakcyjne formy finansowania inwestycji,
  • profesjonalne doradztwo instalacyjne.

Z perspektywy firm zajmujących się montażem naszej fotowoltaiki to szansa na konkurencyjność oraz wyróżnienie spośród innych dostawców takiej oferty. Aby zostać członkiem sieci Corab Partner, muszą jednak spełnić szereg jakościowych norm.   

REKLAMA

Godło Teraz Polska potwierdzeniem wzorca usługi

Marka wyróżniona tą zaszczytną nagrodą otrzymuje potwierdzenie jakości prowadzonej działalności ze szczególnym uwzględnieniem krajowych dokonań produkcyjnych lub usługowych. To przede wszystkim poświadczenie klasy rozwiązań technologicznych, funkcjonalności, użyteczności dla odbiorców i ogólnej atrakcyjności usługi.

Godło Teraz Polska stanowi również znak identyfikujący jedynie wzorcowych wytwórców w danych kategoriach. Ten brand jest uznawany na całym świecie za świadectwo kompetencji, fachowości obsługi oraz modelowych produktów. Staje się odnośnikiem dla innych przedsiębiorstw aspirujących do przyznania podobnego wyróżnienia.

Dodatkowo nagroda Teraz Polska jest formą promocji polskich producentów na arenie międzynarodowej. W rezultacie mogą oni stać się bardziej konkurencyjni, poszerzając krąg dotychczasowych odbiorców swojej oferty. Jednocześnie przyznawane od 30 lat godło stanowi pewne zobowiązanie do stałego podnoszenia jakości, a także prac nad innowacyjnością proponowanych usług.

Corab Partner docenione przez BCC i zadowolonych klientów

Elastyczna oraz precyzyjna odpowiedź na potrzeby użytkowników systemów fotowoltaicznych została doceniona zarówno przez samych odbiorców, jak też prestiżową organizację biznesową, jaką jest Business Centre Club.

W przypadku pierwszych Corab Partner może pochwalić się opiniotwórczym wyróżnieniem Laur Klienta w kategorii „Odnawialne Źródła Energii”. W ten sposób sieć potwierdza swoją zdolność do sprostania najważniejszym wymogom w zakresie bezpieczeństwa, wydajności i żywotności montażu markowych systemów fotowoltaicznych.

Z kolei Medal Europejski od BCC to 32. edycja plebiscytu odbywającego się tym razem pod hasłem „Polak w Świecie”. Jego celem jest między innymi promocja krajowych wyrobów oraz usług zgodnych z najwyższymi standardami jakości obowiązującymi w Unii Europejskiej.    

artykuł sponsorowany