Fotowoltaika dla biznesu – czas, by rozpocząć pracę w tej branży

Fotowoltaika dla biznesu - czas, by rozpocząć pracę w tej branży
Quanta Energy

Decyzja o zmianie pracy choć niełatwa, to wcześniej czy później jest nieunikniona. W którymś momencie każdy pracownik potrzebuje zmiany pracodawcy lub czasem nawet i branży. Fotowoltaika dla klienta biznesowego to branża, o której warto przy tej okazji pomyśleć nie tylko w kontekście poszukiwania nowego miejsca pracy, ale przede wszystkim w kontekście zaspokojenia swoich potrzeb finansowych.   

Rutyna, nuda, brak zaangażowania w swoje obowiązki. „Szklany sufit” i brak możliwości rozwoju, a tym bardziej brak szans na awans i podwyżkę. Spadek potencjału i zarobków (niekiedy wręcz drastyczny) w dotychczasowej branży na skutek kryzysu wywołanego pandemią.

Te, jak i zapewne wiele innych czynników, to niejednokrotnie powody, dla których należy zacząć rozglądać się za nowym miejscem pracy, zwłaszcza, jeśli chce się podnieść lub utrzymać swój styl życia na dotychczasowym wysokim poziomie.

REKLAMA

Mistrzowie sprzedaży głodni satysfakcjonujących zarobków i gotowi do pracy jak wybitni maratończycy, powinni pomyśleć o zatrudnieniu w branży fotowoltaiki dla biznesu w firmie Quanta Energy należącej do największej Grupy PV w Polsce. Dlaczego? Ponieważ kiedy inne sektory gospodarki przeżywają kryzys, branża odnawialnych źródeł energii gwarantuje stabilizację i jednoczesny rozwój zawodowy na co najmniej kolejną dekadę.

Fotowoltaika to obecnie najlepiej opłacana branża w Polsce, a w Quanta Energy dla najlepszych handlowców nie ma sufitu prowizyjnego czy awansowego. Zarobki rosną tu wprost proporcjonalnie do umiejętności i zdobytych kontraktów – im lepszy handlowiec, tym lepiej zarabia. Dodatkowo przeprowadzane konkursy sprzedażowe Quanta Elita zapewniają ambitnym i zdolnym równie atrakcyjne benefity pozapłacowe.

O rozwój umiejętności sprzedażowych, pozytywną energię i team spirit dba tu doświadczony zespół managerów i trenerów. Firma zapewnia również pakiet skutecznych szkoleń i narzędzi do pracy, w tym także samochód służbowy do prywatnego użytku. Ci, którzy lubią bezpośredni kontakt z klientem biznesowym oraz pracę w terenie, w Quanta Energy z całą pewnością będą mogli rozwinąć skrzydła.

REKLAMA

Kim jest i czym zajmuje się ekspert do spraw fotowoltaiki w Quanta Energy? Jest odpowiedzialnym managerem powierzonego obszaru sprzedaży i bazy klientów, a przy tym wygrywa z konkurencją posiadaną wiedzą, doświadczeniem i jakością wykonywanej pracy. Aktywnie poszukuje i efektywnie zdobywa nowych klientów B2B, którym następnie doradza i sprzedaje optymalne rozwiązania z zakresu instalacji
PV i energetyki dla przedsiębiorstw.

Sprawdź otwarte rekrutacje Quanta Energy w całej Polsce: pracodawcy.pracuj.pl/quanta-energy-s-a,820376

Dowiedz się więcej o firmie Quanta Energy S.A.: quantaenergy.pl

Quanta Energy S.A. specjalizuje się w rozwiązaniach fotowoltaicznych dla biznesu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów wymagających dużych instalacji dla przemysłu i logistyki. Jesteśmy deweloperem na rynku energetyki odnawialnej: projektujemy, finansujemy oraz wykonujemy projekty fotowoltaiczne.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i współpracę. Wiemy, że tylko dzięki zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę, jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości. Zależy nam na zawodowej satysfakcji członków naszego zespołu, dlatego odpowiadamy na ich potrzeby i nieustannie się rozwijamy, by oferować jak najlepsze warunki pracy.

artykuł sponsorowany