FoxESS uruchomił jedną z największych fabryk PV na świecie

FoxESS uruchomił jedną z największych fabryk PV na świecie

FoxESS uruchomił jedną z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk PV na świecie.

Firma Fox została założona na początku 2019 roku jako spółka zależna Tsingshan Holdings, największego na świecie producenta stali nierdzewnej i właściciela największej kopalni niklu. Nikiel jest kluczowym składnikiem do produkcji stali nierdzewnej i akumulatorów litowo-jonowych (w szczególności wydajnych akumulatorów litowych NMC) stosowanych w pojazdach elektrycznych i systemach magazynowania energii.

Dlatego Fox główną uwagę skupia na dostarczaniu na rynek najwyższej jakości produktów do zastosowań w branży OZE od falowników PV i baterii litowych, przez produkty do magazynowania energii, po inteligentne rozwiązania zarządzania energią dla nieruchomości mieszkalnych, budynków przemysłowych i przedsiębiorstw handlowych.

REKLAMA

W Polsce gigant działa za pośrednictwem firmy FoxESS Polska, która dostarcza nowoczesne falowniki, gotowe do rozbudowy o magazyny energii, z pełnym zapleczem szkoleniowym i wsparciem technicznym. Rosnący rynek fotowoltaiki jest teraz szczególnie chłonny w zakresie falowników do celów mieszkaniowych, dlatego oferta FoxESS Polska jest skoncentrowana na zaspokojeniu w pierwszej kolejności tych potrzeb.

– Polski rynek jest rozgrzany od 2018 roku ze względu na programy wsparcia prosumentów. FoxESS utworzyło polski oddział i lokalny zespół serwisowy, aby zapewnić szybką reakcję i kompleksową obsługę polskich klientów. FoxESS oprócz produktu niesie za sobą wartość dodaną, której nie oferuje żaden inny poważny producent falowników na świecie. Te działania przynoszą, a nawet przekraczają oczekiwane rezultaty, co potwierdza słuszność obranego kierunku i ekspansji na rynek polski  mówi Michael Zhu, CEO FoxESS, Chiny.

Wychodząc naprzeciw ostatnim utrudnieniom w dostępności falowników fotowoltaicznych na świecie oraz wciąż rosnącemu zapotrzebowaniu, w najbliższy weekend odbędzie się uroczystość z okazji otwarcia nowej fabryki FoxESS zlokalizowanej w miejscowości Wenzhou w Chinach, która na powierzchni łącznej 110 000 m2 zagwarantuje imponującą zdolność produkcyjną na poziomie 11 GW dla falowników i 800 MWh dla baterii.

– W pierwszej połowie 2021 r. mieliśmy wciąż do czynienia ze skutkami i zagrożeniami wynikającymi z epidemii Covid-19, która przyniosła FoxESS wiele wyzwań, w tym wzrost kosztów pracy, kosztów materiałów i kosztów transportu, co opóźniło dostawy i prace związane z nowym zapleczem produkcyjnym. Dlatego w FoxESS wdrożyliśmy wszelkie działamy tak, aby zmniejszyć wpływ epidemii i zapewnić ciągłą i stabilną produkcję oraz dostawy. W tym celu uruchomiliśmy nowoczesną i zautomatyzowaną fabrykę, w której linie produkcyjne falowników zostały zwiększone w stosunku do dotychczasowej fabryki z 6 do 15, a linie produkcyjne baterii z 2 do 6 – komentuje Michael Zhu.

 

Wsparcie finansowe międzynarodowej grupy z silnym naciskiem na badania i rozwój sprawia, że FoxESS Polska oferuje szeroką gamę falowników, w tym odmiany hybrydowe do sieci jednofazowych i trójfazowych, począwszy od jednofazowego 3kW i 3,6kW, a skończywszy na będącym już w fazie testów urządzeniu zarówno jedno- jak i trójfazowym All-in-One Hybrid 6-10 kW.

Z uwagi na pełną kontrolę łańcucha dostaw, FOXESS daje rynkowi idealną kombinację – wysoką jakość w przystępnej cenie, dzięki czemu w rekordowym tempie nowa marka podbiła polski rynek i zdobyła zaufanie instalatorów, przebijając konkurencję.

Falowniki FOXESS posiadają wiele ciekawych i innowacyjnych rozwiązań, które bezpośrednio wpływają na ich żywotność oraz kulturę pracy, takich jak rozwiązanie dla radiatora, które zwiększa chłodzenie o około 30%, poprawiając w ten sposób niezawodność i wydajność urządzenia.

 

Jakość wykonania jest również godna uwagi ze względu na wybór najlepszych dostępnych komponentów od dostawców z listy TIER-1 i zastosowanej elektronice. Dzięki tym i innym zaletom falowniki FOXESS szybko zyskują nowych klientów i są szczególnie popularne wśród instalatorów, którzy doceniają solidną konstrukcję, łatwą i prostą konfigurację, szybki montaż oraz polskie wsparcie techniczne.

REKLAMA

Czytaj więcej na temat przewag na: www.dlaczego-foxess.pro.

FoxESS nie poprzestaje na rozwoju, aby zapewnić polskim klientom niezawodne i zaawansowane technologicznie produkty. Przewidując kolejne kroki, obecne falowniki FoxESS są w pełni przygotowane do rozszerzeń w zakresie systemów do magazynowania energii.

 

Falowniki FoxESS są dostępne w autoryzowanych punktach partnerskich: https://www.fox-ess.pro/partnerzy/

 

KONTAKT:

+48 727 012 921

 

Kanały:

Facebook  

LinkedIn

Youtube

 

artykuł sponsorowany